Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány emos? És ha nem olyan gyökér hanem vicces és jófej akkor odamentek hozzá vagy elijeszt titeket a külseje?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen lányokkal rossz élményeim vannak, szóval tuti, nem mernék odamenni hozzá.


21/F

2015. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én mint egy emo srác csak annyit mondhatok hogy nem ijeszt meg az biztos viszont vannak olyan emo lány ismerősöm aki pl mellette sátánista is és macskákat áldoz meg ilyesmi.
2015. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Interferencia ***** válasza:
Maximum 16 éves korig szokott tartani ez a korszak, ilyen fiatallal meg úgysem foglalkozom.
2015. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
"Vicces és jófej" akkor te csak úgy öltözködsz, mint egy emo, de nem vagy az...
2015. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Zavar. Aki emós, az nem lehet normális.
2015. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4.válaszoló nem okítást kèrtem. Csak mondom ,hogy alapvetőleg zárkózott vagyok és nem nagyon vannak barátaim. De velük viszonylag kevésbé antiszociálisan viselkedek és kedvelik a beteg humorom
2015. ápr. 26. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
hat en annyit tudok az emorol hogy ott menonek szamit ha valaki depresszios..ezert leg furcsan neznek az tuti. de ha jo fej vagy akkor ismerkedhetunk.
2015. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van akit igen, van akit nem.

Én pl szeretem az ilyen lányok társaságát ^^ Sajna erre fele ahol én lakom nincs olyan sok.


(engem inkább a mai plázabitch ek ijesztenek el a külsejük miatt :P )


18/f

2015. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de annyit mondhatok hogy aki csak ezért nem áll veled szóba az úgy sem érdemes a társaságodra:) legyél olyan amilyen szeretnél a többiek véleményével ne foglalkozz:)
2015. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

16F metál. nekem semmi bajom sincs az emokkal és szerintem szexik az emo csajok (persze láttam olyat is amelyik nem)de nem csak õk tudnak azok lenni. viszont nálam értékesek a belsõ tulajdonságok erzesek gondolatok...

szóval megpróbálnek összespanolni vele ha fiú ha lány

2015. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!