Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy? Lány tanácsok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy? Lány tanácsok előnyben. Többi lent.

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, nagyon furcsa voszonyom van a lányokkal, mert szinte akivel csak megismerkedtem és "normálisan" viselkedik, azzokkal szinte mindig legjobb barát viszonyba kerülünk ismertem olyan lányt is aki olyan totkokat beszélt meg velem amit az ovodás kora óta ismert barátnőjével sem beszélt meg, de ennél SOHA nem jutottam tovább és nemtudom miért. Ti rudtok valamit

2015. aug. 10. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig legjobb barát viszonyba kerülsz? Nyilván a te eszközeiddel van gond. Másként kéne közeledned. Dicsérd meg, ami tetszik rajta többször is. Ne csak problémák, hobbik legyenek szóban, mert így tényleg barátként fognak kezelni. Nem lány vagyok, de remélem segítettem!
2015. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert túl keveset mutatsz nekik.A lányoknak ha simán jön egy fiúbarát tök jó mert más milyen beszélgetni egy fiúval mint egy lánnyal.Ha merészebb leszel és kicsit többet (de mindig csak apránként)mutatsz nekik a FIÚ énedből(mert a lányok rád "csak" barátként gondolnak ,érd el hogy úgy nézzenek rád mint egy fiúra)ölelés,puszi ilyesmi aztán többször taliztok valamelyikőtöknél,végül hozol neki virágot ajándékot meg ilyesmi elhívod valahova(persze nem úgyhogy:"Gyere randizzunk!"hanem megkérdezed lenne e kedve veled moziba menni , megnézni valamit és ha belemegy akkor egyértelműen nincs ellenére a közeledésed :) Végül ...Hm...tudod mit ?Ezt rádhagyom,innen már úgyis magától megy.Ha nem jön össze nem jön össze majd máskor és remélem most a szüleid boldogok lesznek mert nekm keveset írtam szvl olvashatsz Pusszcs és sok sikert ;)


12/L de bölcs XD

2015. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek. :)
2015. aug. 12. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!