Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Öntenétek belém valami lelket,...

Öntenétek belém valami lelket, hogy legyen erőm megszólítani ismeretlen csajokat az egyetemen?

Figyelt kérdés
Nincs egy haverom se a szakon, sőt az egész egyetemen alig van pár és úgy vannak óráink, hogy pont nem tudunk együtt lógni... Egyedül meg szar, spanokkal sokkal lazábban menne ez a dolog, de így jobban megvisel egy elutasítás, félénkebb vagyok meg minden.

2014. szept. 9. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Akit szimpatikusnak latsz nyugodtan szolitsd meg, es ismerkedj, az egvilagon nem veszitesz vele semmit, a legnagyobb dolog annyi, hogy max. azt mondja sajnos nem er ra, vagy valami apro kifogassal lekoptat, de ne vegye el a kedved es akkor masoknal probalkozz..
2014. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szal én arra gondolok, hogy ha nem teszem meg akkor mire fogok vissza gondolni pár év múlva? arra, hogy nem szólítottam meg? nem tettem meg és akármi is lehetett volna? ( értem ezt akármire ) vagy arra, hogy én megpróbáltam és vagy összejött vagy nem
2014. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 feles,annyi neked elég.
2014. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah majd én,írj privibe betanitalak pár hasznos dumára
2014. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lényeg, hogy ne az ilyen fullos macákhoz menj oda elsőre, hanem a szerényebb, kedvesebb kinézetű lányokhoz, akik lehetőleg egyedül vannak. Lehet valami kamu ürüggyel, hogy láttad egy előadáson, és szeretnél tőle kérdezni valamit, amit nem értesz, ha azt mondja, nem arra a szakra jár, hanem ...-ra, akkor nagy érdeklődést mutatsz a szakja iránt, elhívod egy kávéra beszélgetni...stb.

Legalábbis nekem az előző barátnőmet így sikerült megismernem, bár mi egy szakra jártunk, így valamivel könnyebb volt. De a félénk külső alatt nagyon jó fej, vicces lányt ismertem meg. Bár nem vagyunk már együtt, de még mindig barátok vagyunk. :)

2014. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!