Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem keres nem ir senki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem keres nem ir senki, csunya lennék?

Figyelt kérdés
Nem ir nekem sehol senki hiába irok rá vkire.. 13.5f
2015. aug. 15. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem..vagyis nem tudom,de a inkább a korod miatt lehet ez..várj még legalább 2 évet és akkor kezdj el udvarolni ;)
2015. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen.
2015. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lollye válasza:
Szerintem először tanulj meg helyesen írni. 13 évesen még nem követelmény a csajozás. Ha túl hamar kezded gyorsan kiégsz Ügye szeretnéd a jövőbeli barátnőd kiélégíteni 25 évesen is? Menj inkább a haverokkal a pályára focizni. :) 16/L
2015. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
most egyáltalán hogy jön a kereséshez/íráshoz a csúnyaság?
2015. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!