Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha nem vagyok csúnya és csendes vagyok? Engem sose fog senki se szeretni? L/22

Figyelt kérdés
Alkalmazkodtam azokhoz a fiúkhoz akikkel jártam, még sem becsültek meg és szakítottak velem. Persze ezzel nem azt mondom hogy mindent eltűrtem. Beszélgettem velük, igyekeztem őket megnevettetni. Rossz tulajdonságom hogy nem vagyok egy népszerű, harsány lány, akire a fiúk felfigyelnek. Most nem tanulok és nem dolgozok sehol. Nem nagyon szoktam itthonról kimozdulni.
2014. szept. 26. 09:17
1 2
 1/20 anonim válasza:
Privibe küldesz képet?
2014. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. szept. 26. 09:19
 3/20 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb találni fogsz valakit, aki nem a külsőd, hanem a bensőd miatt értékel.
2014. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Voltak már helyesebb pasijaim, de átlagosak is.
2014. szept. 26. 09:22
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy az gond lenne, hogy csendes, intellektuális vagy...és van humorod is, ha nevettetni próbáltál. Nem kell harsánnyá változnod, legyél természetes.
2014. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ne legyel zarkozott, jarj el valamerre, legalabb iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, es valamilyen edzesre. En jarok angolra,kondizni,zumbara (mert feldob), a kutyusommal kutyasuliba, uszni. Nem szabad igy bezarkoznod, keress egy szakmat Amit szivesen csinalnal es tanuld ki, meg ha mukoromepites vagy hegesztes akkor is, csak oromot okozzon. Ha mindenfele jarsz akkor elobb utobb kialakul egy barati tarsasagod es valoszinu a szerelem is rad talal.
2014. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

És ha soha nem fog senki szeretni, akkor mi van ?

Hát semmi.

Hol olvastad te azt, hogy téged szeretnie kell valakinek ?

Sehol.

Szeresd magadat !

2014. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Pendulum92 ***** válasza:
Azt az űrt, ami most van benned, hosszú távon egy párkapcsolat sem képes kitölteni. Túl sokat vársz a párodtól, és ez vált eddig számukra teherré.
2014. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
hát nem is csodálom. Egy fiúnak sem kell egy olyan csaj aki semmit nem csinál, ha már nem dolgozik, legalább suliba járjon,képezze magát, csináljon valamit. Ez neked sem lenne egy nyerő tulajdonság egy pasinál aki se nem tanul se nem dolgozik
2014. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
de fog :)
2014. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!