Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt tartunk; ilyenek manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tartunk; ilyenek manapság a "lányok"?

Figyelt kérdés

Na legyen akkor ez egy "Társkeresési problémák" kérdés.

Igazából érik már egy ideje bennem ez a dolog, gondoltam olvasnék néhány véleményt.


Igazából arról lenne szó, hogy a lányok/nők többsége 18-20 éves korára olyan, mint egy elhasznált lemezlejátszó, vagy egy rossz porszívó.


Döbbenten tapasztalom azt, hogy 14-15 éves korban már jöhet az alkohol és a buli. 17-18 éves korban már a sokadik 1 éjszakás kaland és rövid kapcsolatok után szakítási problémák és szomorkodás. Lényegében nem tud az ember nekik újat produkálni. Ha csak beszélgetni szeretnél vagy valami egyszerűbb dolgot csinálni, akkor te már lúzer vagy. Már ők maguk se tudják, hogy igazából mi a jó és mi a rossz nekik, a fontos, hogy nagyon menő legyen.


Nekem szent meggyőződésem, hogy buliba járni, itókázni és ismerkedni egészen egyszerűen semmi értelme. Lehetne itt beszélni később kialakuló alkoholproblémákról és egyéb függőségekről, de ezt most hagyjuk. Egyszerűen egy zsúfolt szórakozóhely sok idióta emberrel és üvöltő zenével nem üti meg a színvonalat (számomra).


Na de mért is írom ki ezt a kérdést ? A napokban alkalmam volt beszélgetni néhány ilyen számomra értéktelen lánykával, 18 év alattiakkal. Persze sok 20+ is lehet ugyan ilyen szörnyű. Egyiknek konkrétan az volt a baja, hogy NEM sikerült egy fiúval kufircolnia 5-10 PERC ismeretség után, hanem a fiú egy másik lánnyal a parkban... Na ezt eddig óhajtom mesélni. Ami viszont még megdöbbentőbb, hogy elmondtam neki a véleményem és a hölgyemény erre elkezdett hízelegni nekem és olyan dolgot kérdezett, hogy majdnem az ölemben láttam viszont az ebédemet. Magyarán rohadtul nem fogta fel amit akartam neki ecsetelni erről és arról. Eszméletlen :( ... hiszen őt már régen ****ták meg. (17 évesen :D) Gratula.

Aztán persze ne is beszéljünk azokról akik csak úgy képeket küldözgetnek magukról, igen olyan képeket és igen ő van rajta.


Ezeket a lányokat semmi nem érdekli, csak, hogy legyen mindig egy aktuális partner mellettük, meglegyen a menetrend szerinti facebook, twitter, instagram kép. Minden hétvégén lehessen menni táncolni meg inni. Aztán persze ők nagyon érettek, hiszen +5 +10 évvel idősebb ember kell melléjük rendszerint, akinek már van kocsija, akár melója és elvigye őket fesztiválozni, hiszen annál nincs is jobb dolog a világon. Aztán persze apuci megveszi az iPhone 6 Plus 128 GB os arany színű telefont, mert meglett az év végi kettes matekból 10. osztályban.


Mondhatnátok, hogy ne általánosítsak, jó akkor legyen S6 Edge. Persze a szegényebb kivitelű lányokra is ez ugyan úgy igaz. Egy ilyen lány 2500 forintból felöltözve is ugyan olyan értéktelen.


Na most hab a tortára, hogy ugye ezek a lányok akikre azt mondjuk a legtöbben, hogy "szépek". Ki tudja, hol vannak azok az akár egy kicsit is értékes, értelmes és szép lányok (ha vannak ilyenek) akiknek még jelent valamit az önértékelés, az önbecsülés, stb ... És mondjuk örülnek annak is már ha elmehetnek sétálni valakivel, hiszen Magyarországon vagyunk, nem mindig telik másra. Lehet nekik is ugyan az a baja, mint nekem csak pont a fiúk irányába ?


Lehet, hogy régimódi vagyok (szerintem csak egyenes gondolkodású), de ezek a lányok akkor is betegek, értéktelenek és buták.


Senki sem tökéletes. Köszönöm. 20/F



2015. aug. 18. 20:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
39%
Normális lányok otthon ülnek , olvasnak gépeznek , vagy barátnőikkel vannak
2015. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen igazad van... Manapság ez a normális és aki nem így viselkedik az egy idióta(a többség szavaival élve: csira)
2015. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

Hát teljesen igazad van, én is nagyon sok ilyen hülye p!csát ismerek. Képes azért összeveszni a szüleivel mert karácsonyra fekete IPhonet kapott pedig fehéret akart.


De hidd el nem mindenki ilyen. Én nem szoktam inni, bulizni, szabadidőmbe szívesebben biciklizek kirándulok olvasok, komoly kapcsolatban vagyok, tanulok mellette dolgozok is.

2015. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
13%
Az S6 Edge szar,éljen az iOS 😍
2015. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
75%
Akkor büszke vagyok a csíraságomra ha azok a lányok a normálisak :D 17/l
2015. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
#5 hogy érted ezt a csíra dolgot ?
2015. aug. 18. 20:34
 7/34 anonim ***** válasza:
39%

A normális lányok (suliban "nyomiknak" számítanak) tanulnak, olvasnak, és általában a "nyomi" barátnőikkel töltik a szabadidejüket. Filmet néznek, vagy éppen értelmes dolgokról beszélgetnek.

És egyébként jól gondolod, nekünk ugyanez a bajunk a pasikkal. De szerintem ez mindig is így volt.

2015. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
55%
Én azt nem értem minek kell ilyen és ehhez hasonló kérdést ki írni állandóan. Nyilván való hogy nem mindenki ilyen, nyilván való hogy sokaknak ugyan ez a baja...Nyilvánvaló hogy bosszantó a dolog. De minek kell erről nyavalyogni és ilyen hosszan és ,,rendszeresen" ... ?
2015. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%
A titok az, hogy jó helyen kell keresni. Ha körbenézel egy partin, partizós lányokkal fogsz találkozni. Közöttük van aki ilyen, nyomulós, "elhasznált". (Lábjegyzet: undorítónak tartom amikor a lányokat elhasználtnak tekintik csak mert nemi életet élnek, míg a fiúk számára büszkeségforrás a partnereik száma. Egy majdnem felnőtt ember szexuális aktivitása kizárólag rá és a partnereire tartozik, és nem veszít az emberi értékeiből csupán mert többet szexel mint amit te helyesnek látsz, és különösen nem érdemli meg hogy megalázó módon használt rágóhoz, lemezjátszóhoz, széttaposott tornacipőhöz és egyéb elértéktelenedett, már senki számára nem kívánatos dologhoz hasonlítsd. Senki nem lesz értéktelenebb a szextől, és senki nem érdemli meg hogy ilyet mondj rá!) Különösen ha te nem mozogsz otthonosan ebben a környezetben, a leghangosabb és legkirívóbb esetek ragadják meg a figyelmed. Nincs ezzel baj, de ne akarj egész generációra vonatkozó, messzemenő következtetéseket levonni. Ők így érzik magukat jól, van fiú megfelelőjük is ne aggódj, de megtalálják ők egymást. Neked pedig nem kell velük foglalkoznod. Keress a saját ízlésednek megfelelő lányt, van bőven. Én valahol a két véglet között látom a saját utamat, ne várd el a lányoktól hogy absztinensek legyenek és otthon üljenek 24/7. Pontosabban elvárhatod, de akkor ne ítélkezz azok felett akik nem a te sztenderdjeid szerint élnek. 17l
2015. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
5-ös vagyok. Csak reagáltam a 2-es válaszolóra (akivel teljes mértékben egyetértek).
2015. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!