Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt tartunk; ilyenek manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tartunk; ilyenek manapság a "lányok"?

Figyelt kérdés

Na legyen akkor ez egy "Társkeresési problémák" kérdés.

Igazából érik már egy ideje bennem ez a dolog, gondoltam olvasnék néhány véleményt.


Igazából arról lenne szó, hogy a lányok/nők többsége 18-20 éves korára olyan, mint egy elhasznált lemezlejátszó, vagy egy rossz porszívó.


Döbbenten tapasztalom azt, hogy 14-15 éves korban már jöhet az alkohol és a buli. 17-18 éves korban már a sokadik 1 éjszakás kaland és rövid kapcsolatok után szakítási problémák és szomorkodás. Lényegében nem tud az ember nekik újat produkálni. Ha csak beszélgetni szeretnél vagy valami egyszerűbb dolgot csinálni, akkor te már lúzer vagy. Már ők maguk se tudják, hogy igazából mi a jó és mi a rossz nekik, a fontos, hogy nagyon menő legyen.


Nekem szent meggyőződésem, hogy buliba járni, itókázni és ismerkedni egészen egyszerűen semmi értelme. Lehetne itt beszélni később kialakuló alkoholproblémákról és egyéb függőségekről, de ezt most hagyjuk. Egyszerűen egy zsúfolt szórakozóhely sok idióta emberrel és üvöltő zenével nem üti meg a színvonalat (számomra).


Na de mért is írom ki ezt a kérdést ? A napokban alkalmam volt beszélgetni néhány ilyen számomra értéktelen lánykával, 18 év alattiakkal. Persze sok 20+ is lehet ugyan ilyen szörnyű. Egyiknek konkrétan az volt a baja, hogy NEM sikerült egy fiúval kufircolnia 5-10 PERC ismeretség után, hanem a fiú egy másik lánnyal a parkban... Na ezt eddig óhajtom mesélni. Ami viszont még megdöbbentőbb, hogy elmondtam neki a véleményem és a hölgyemény erre elkezdett hízelegni nekem és olyan dolgot kérdezett, hogy majdnem az ölemben láttam viszont az ebédemet. Magyarán rohadtul nem fogta fel amit akartam neki ecsetelni erről és arról. Eszméletlen :( ... hiszen őt már régen ****ták meg. (17 évesen :D) Gratula.

Aztán persze ne is beszéljünk azokról akik csak úgy képeket küldözgetnek magukról, igen olyan képeket és igen ő van rajta.


Ezeket a lányokat semmi nem érdekli, csak, hogy legyen mindig egy aktuális partner mellettük, meglegyen a menetrend szerinti facebook, twitter, instagram kép. Minden hétvégén lehessen menni táncolni meg inni. Aztán persze ők nagyon érettek, hiszen +5 +10 évvel idősebb ember kell melléjük rendszerint, akinek már van kocsija, akár melója és elvigye őket fesztiválozni, hiszen annál nincs is jobb dolog a világon. Aztán persze apuci megveszi az iPhone 6 Plus 128 GB os arany színű telefont, mert meglett az év végi kettes matekból 10. osztályban.


Mondhatnátok, hogy ne általánosítsak, jó akkor legyen S6 Edge. Persze a szegényebb kivitelű lányokra is ez ugyan úgy igaz. Egy ilyen lány 2500 forintból felöltözve is ugyan olyan értéktelen.


Na most hab a tortára, hogy ugye ezek a lányok akikre azt mondjuk a legtöbben, hogy "szépek". Ki tudja, hol vannak azok az akár egy kicsit is értékes, értelmes és szép lányok (ha vannak ilyenek) akiknek még jelent valamit az önértékelés, az önbecsülés, stb ... És mondjuk örülnek annak is már ha elmehetnek sétálni valakivel, hiszen Magyarországon vagyunk, nem mindig telik másra. Lehet nekik is ugyan az a baja, mint nekem csak pont a fiúk irányába ?


Lehet, hogy régimódi vagyok (szerintem csak egyenes gondolkodású), de ezek a lányok akkor is betegek, értéktelenek és buták.


Senki sem tökéletes. Köszönöm. 20/F



2015. aug. 18. 20:12
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Mindenki más, amúgy meg valóban a mai modern tizenévesek erkölcsi és morális válságban szenvednek. Szerintem, aki ebbe nem találja a helyét az keressen máshol. 20 évesnek én az egyetemet javasolom ismerkedésre(ott sem a bulikat). Én tőlem egy lány egy jegyzetet kért és én cserébe elhívtam kávézni és végül összejöttünk már házasságot tervezünk.
2015. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Én kerek elnézést(18as)
2015. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

#20 #még mindig 9 es


Értem amit mondasz, nem is azzal van a probléma, csak egyszerűen kicsit szemrehányóan közlöd velem, hogy ne nézzek és ne ítéljek el senkit, illetve ne akarjam őket átformálni. Én nem is szeretném.

És pont olyan választ vártam, hogy ki hogyan látja ezt, nem pedig azt, hogy én minek kérdezek ilyet és mi közöm van hozzá. Ez nem válasz, ezzel csak kötekedni akarsz és megvédeni a kérdésben szereplő lányokat. Nyugodtan tegyed meg, nincs ezzel probléma. Mások vagyunk és kész.

2015. aug. 18. 22:18
 24/34 anonim ***** válasza:
86%

Hogy miért érdekli a kérdezôt? Talán azért, mert szeretne egy kedves, okos, értelmes, intellektuális lányt találni, aki nem issza részegre magát hetente, és nem fekszik össze akárkivel csak azért, mert jól néz ki. Ehelyett pedig folyton általa leírt lányokat talál.


A fiúk között is így van? Igen, a fiúk nagy része is ilyen, és ez is gond. A kérdezô gondolom azért írt a lányokról, mert közülük akar párt keresni.


Joguk van ilyennek lenni? Igen, joguk van! Joguk van összefeküdni az alfahímmel, joguk van seggrészegre inni magukat. A kérdezônek meg joga van véleményt formálni róluk. Nincs joga kényszeríteni a lányokat, hogy ne lehyenek ilyenek. De a véleményét elmondhatja.

2015. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 - palilaci - ***** válasza:
0%

Ez a kerdezo egy gyoker.

Lehurrog, belekot azokba, akivel nem egyezik a velemenye kozben pont azokra volt kivancsi. Persze aki vele egyutt sir (hmm hasonlo stilusban irsz mint ez a kreten, lehet egy masik profil es abbol is osztod az eszt, hogy valaki megsajnaljon?) azt felpontozza, meg persze latjatok, hogy igazam van es veri a mellet a semmire.

Mivan haver 20 evesen szuz vagy es nincs aztan kifogasokat keresel miert vagy szerencsetlen a noknel? Megsugom neked nem bennuk van a hiba.

2015. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
47%
Ahogy írtad kérdező, senki sem tökéletes, remélem tudod, h te sem! Amúgy savanyú a szőlő, vagy melyik csaj bánt már ilyen csúnyán el veled, h szinte az összeset most már megveted? :D
2015. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

#25 - palilaci -


Érdekes, hogy neked ebből az egészből annyi jött le, hogy kötekedem, kamu profillal irkálok válaszokat magamnak, szűz vagyok, kifogásokat keresek, szerencsétlen, és hogy az olyan lányokban nincs is hiba. 2 válaszod érkezett, érdemben semmit nem tudtál hozzáfűzni.


-> Tehát lényegében nem is érted a kérdést.

(Amúgy meg nem vagyok a haverod...)


Zárójelben meg kell jegyeznem, hogy volt jó pár ember aki inkább privátban írta le a történetét vagy a véleményét. nekik külön köszönöm. Ez azért szomorú mert már ott tartunk, hogy egy névtelen oldalon se mernek (az ilyenek miatt mint te) nyíltan válaszolni.

2015. aug. 19. 12:17
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, ahogy nézem kaptál itt most hideget-meleget és minden egyebet a válaszolóktól, pedig te csak leírtad a meglátásodat/ kinyilvánítottad a véleményed mai romlott világunk elcseszett generációjának viselkedéséről... Magam sem tudom miért is pötyögöm most ezen sorokat neked, hisz én sem tudnék sok mindent hozzáfűzni , de valamiért mégis késztetést érzek az írásra..


Nos, igen, igazad van, valóban rengeteg fiatal (lány és fiú egyaránt) a fent említett, és le nem írt módokon él és viselkedik, amiért nem feltétlenül csak ők a hibásak, a szülők és a társadalom is egyaránt az... Borzalmas és elgondolkodtató látni, hogy az utcán egy laza séta közben veled egykorú vagy fiatalabb lányok fényes nappal vodkás üveggel és cigarettával (jobb esetben csak ezekkel) lófrálnak és a környezetről tudomást sem véve elvannak a maguk kis világában, hogy az esti bulikat már ne is említsem.. Jó, senki nem szent, valószínűleg mindenkinél előfordul, hogy lecsúszik egy sör a haverokkal, vagy egy pohár finom bor a párunkkal, de a legtöbben azért tudjuk a határainkat..

Meg, amúgy is, körülnézel, és mit látsz.. A fiúk öltözködése egyenesen arányos a lányok viselkedésével.. Egyszóval "gyomorforgató".. És ezt látod az utcán, a moziban, a strandon és egyéb nyilvános helyeken, mert ők tűnnek fel legelőször, és általában belőlük is vonjuk le az általánosításokat.. Viszont, ha figyelmesebb vagy, észreveszed azt a lányt a szökőkút mellett, a tömeg mögött, vagy azt a srácot ott, a könyvesboltban, mert attól, hogy a nagy többség erősen súrolja a normalitás és a jó ízlés határait, még elvétve találhatunk igazán értelmes, aranyos, intelligens embereket, csak őket nehezebb észrevenni.. Mert ők nem feltűnőek, nem hangadók, sőt nem is a legújabb divat szerint öltözködnek, de van valamijük, ami mindennél többet ér.. Lelkük.. :)


Nos, ez így első olvasásra elég zavaroznak tűnhet, sőt talán másodikra is, de Isten látja lelkem, ennél jobban nem tudtam megfogalmazni a gondolataimat.. Remélem tudtam segíteni, vagy valami hasonló..


(Engem sem találnál meg egy buliban, részegen, hangoskodva.., Szóval vannak még értékes emberek ;) )


17/L

2015. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
A normális embereket már szarba se nézik.
2015. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülyesèg! A kèrdező és a válaszolók nagyrésze is csak általánosít (tisztelet a kivételnek) . Én is 16 éves vagyok és igen szoktam eljárni bulizni inni és a többi. Sőt a suliban sem vagyok nyomi . De ettol még nem vagyok egy ribi ahogy a barataim is nem kavarok találomra sracokkal . Es akarmilyen hihetetlen mi is szoktunk olyan dolgokat csinalni mint amit a "normális lányok szoktak" egyutt filmezunk , baromkodunk, kirandulunk, elhagyatott hotelekbe maszunk be :D és ami azt illeti olvasni is szoktunk (szerintem en például tobbet olvasok mint itt legtobben) . Szóval ahelyett hogy minket oltogattok anélkül hogy bármit is tudnátok rolunk inkabb törődjetek magatokkal. Mert nem attol lesz valaki nyomi hogy nem jár el hanem valoszinuleg valami mastol csak a "nyomik" probaljak magukat vigasztalni hogy ezert van . (Bocsi ha nem lett érthető a szoveg)
2015. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!