Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadában valóban pejoratív...

Kanadában valóban pejoratív értelme van annak, ha valaki magyar? Mennyire toleráns ország?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 13:09
 1/8 anonim válasza:
89%
Mostmár valóban, köszönhetően a cigányoknak. Bár eléggé toleráns ország, sajnos egyre többen azonosítják a magyart az ellátórendszeren élősködő, agresszív, emberkereskedő cigányokkal, mert az elmult években rengeteg problémájuk volt emiatt.
2012. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Előző sajnos igaz, az idióta kormányzatunk és a hülye cigányok miatt(mert ugye innen mentek oda élősködni) minket is olyannak tekintenek. De amúgy nagyon kedvesek, és toleránsok ha tudják,hogy nem használod ki őket, akkor segítőkészek és kedvesek.
2012. aug. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Masfel eve elek Kandaban es meg senkivel nem talalkoztam aki ugy gondolkozott volna, ahogy az elozo ket valaszolo leirta. Legalabbis nem vettem eszre.

Ha mondom, hogy magyar vagyok, altalaban bekategorizalnak "europainak" es kesz.

2012. aug. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
Udv mindenkinek. Parommal fel eve jottunk ki Kanadaba, Montrealba mert magyarorszagon mar nem birtunk tovabb megmaradni. Ennek oka a munka es a penz hianya volt. Szerencseseknek mondhatjuk magunkat mert az utcaba rajtunk kivul meg ket magyar csalad is el, bar ok mar tobb eve kijottek, de segitettek nekunk beilleszkedni es bevezetni az itteni szokasokba. Az elottem levonek teljesen igaza van, mert ha latjak azt rajtad, hogy normalis vagy, nem egy lehuzos fajta es segitokesz akkor nagyon kedves mindenki es viszonozzak a te kedvesseged. Nekunk peldaul nagyon sokat segitettek a szomszedok a bekoltozeskor, es mondtak hogy ha barmire szuksegunk lenne nyugodtan fordulhatunk hozzajuk bizalommal. Viszont magyarorszagot paran szidjak rendesen, az elottem szolo aki kifejtette a ciganyok szokasait stb. azt itt is megtettek paran, valamint a magyar kormany vezeteset sokan nem ertik, bar ezzel en is igy vagyok. Mindent osszeveve a Kanadai emberek nagyon kedvesek, segitokeszek, osszetartoak, baratsagosak, csak ne jatszd el a bizalmat felettuk mert akkor kikozositenek es onnantol kezdve annyi.
2012. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
93%

Sziasztok!

Mi is nemsokára szeretnénk kimenni, férjem most keres állást. Akik már kinn vagytok, kérhetnék tanácsot tőletek, hogy hogyan, miként érdemes kimenni?

2012. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mia_may válasza:
93%
Anyukámék nem rég voltak kint és egyáltalán nem kaptak semmilyen megkülönböztetést pedig mindenki tudta , hogy magyarok.
2012. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Csacsiság! Pont Kanadában tisztelnek bennünket legjobban a tengerentúlon. Több kanadai félig magyar, vagy teljesen kanadai barátom van, s mindig együtt röhögünk azon, hogy a South Park-ban vissza-visszatérő szlogen a "blame Canada". Vagyis minden szarért szidd Kanadást. A kanadaiak becsülik, sőt szeretik Magyarországot. Az egyik torontói haverom pl. a Rákóczi úton készül tetőtéri lakást venni. Teljesen "beleesett" Budapestbe.
2012. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

1-es, 2-es válaszoló, szégyelljétek magatokat.

Ki nem állhatom a rasszistákat!

2013. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!