Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs sikerem a lányokná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs sikerem a lányoknál? (lent)

Figyelt kérdés
Üdv! 16 éves középiskolás, jó tanuló (és a világ dolgaiban művelt), ambíciózus, átlagos külsejű srác vagyok. Nem egy modell alkat, de nem is vagyok ronda. Igényes és ápolt vagyok, az öltözködésem változatos, de nem "pávás, swages". A higiéniára (száj, haj, test stb.) ügyelek, rendszeres fürdés hajmosás stb az alap. Mostanában láttam facebookon, régebbi ismerőseimet (osztálytársak, rokonok, "innen-onnan" ismerős) velem egykorú srácokat, legtőbbjüknek barátnőjük van. Még olyan volt osztálytársamnak is csinos barátnője van, akiről még saját maga se gondolta, hogy valaha lesz, sokszor bunkó volt, bukás szélén állt stb. Én pedig egyedül vagyok, igaz bulizni nem járok (ahogy sok ismerősöm se), de nem csak ott lehet ismerkedni. Alapból nyitott vagyok új emberekre, beszélgetek, kedves vagyok tehát nem a visszahúzódó csendes gyerek szerepét töltöm be egy közösségben. Még az elvárásaim is teljesen hétköznapiak; legyen átlagosan csinos, figyeljen magára, legyen ápolt, és ne legyen buta, lehessen vele beszélgetni, tanuljon, és ne dohányozzon (semmi bajom a dohányosokkal, de nem jön be). Ennyi elvárásom van, ami szerintem korrekt. Ehhez képest nincs és nem is volt barátnőm, beszélgetnek velem ugyan vannak akik jó fejnek tartanak de ennyi, mindegyiknek van barátja, vagy nincs de nem is akar. Mit tanácsoltok?

2015. aug. 27. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. lépés: beszélj lányokkal

2. lépés: ????

3. lépés: profit

2015. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kitberdekel milyen vagy?

Itt az a lenyeg hogy masok milyennek lathatnak teged...

2015. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj h túl átlag vagy...

Niincs semmi egyedi benned, ami azzá tesz, akivé...

2015. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valami komoly dolgot akartam válaszolni, de ahogy megláttam az első hozzászólást, nem bírtam ki röhögés nélkül, ezért nem válaszolok semmit. :D
2015. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4

Látom mennyire "nemválaszoltál semmit"...

2015. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ha mindegyiknek van barátja akikkel beszélsz csodálkozol? Aki azt mondja nem akar barátot az hazudik, nem akar megbántani. Beszélj ismeretlen lányokkal , ha esetleg észreveszed ,hogy egy lány jobban megnéz vagy másképp néz rád mint a többi feltétlen közeledj felé. Hívd el fagyizni vagy valami más hasonló programot találj ki. Nagyjából ennyit tudok tanácsolni így ismeretlenben.
2015. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Ha van kedved beszélgetni írj :) 14/l
2015. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szandi1993 ***** válasza:
Írhatsz ha beszélgetni akarsz :) 15/L
2015. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha fel akarsz szedni egy lányt az első és legeslegfontosabb lépés: hagyd ött beszélni. De most komolyan. Én ismerem az embereket ( most itt magára az emberiség viselkedésére gondolok ) és ha beszélgettek ( főleg hogyha ő írányitja a beszélgetést ), hidd el menni fog!
2015. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked kell odamenni. Ők nem fognak. Egyébként igazuk van az előttem szólóknak, a nők az érdekességeket szeretik. A titokzatosság, a rámenősség, a kemény akaraterő vonzza őket. Az is lehet, hogy a jéghideg, titokzatos Mr.Calm srácnak előbb lesz nője, mert érdekes gyerek és ezt kihasználja. Ötből kettő visszautasítja, de a maradék háromba bele tud nyúlni.
2015. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!