Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jojjek ossze evvel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jojjek ossze evvel a fiuval? Mit tehtnek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik mar egy ideje egy fiu(nem ismerem szemelyesen csak buszmegallobol)nincs baratnoje es parszor beszeltunk facebookon,de ebbol meg nem derult ki semmi.Nem tudom mit tehetnek?Szeretnek vele osszejonni 16/L 18F

2015. aug. 30. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ez igen.
2015. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat kellene vele azert beszelgeteni...
2015. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mire vársz? Hogy a következő alkalommal amikor találkoztok egy tányér palacsintával térdeljen le eléd rózsával a fogai közt? Nincs az sehova leírva hogy a fiúnak kell kezdeményezni. Ha te érdeklődsz iránta akkor merj lépni.
2015. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar probaltam lepni irtam is hogy szeretnem megismerni o meg irta hogy oke.En sokat kerdeztem es neha o is kerdezett de nem tudom felek is meg nem tudom mi baja van...
2015. aug. 30. 15:51
 5/7 anonim válasza:
először szerintem egy nyelvtan könyvvel szemezz!
2015. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat de mobilrol vagyok
2015. aug. 30. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
a mobil nem mentség az észhiányra!
2015. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!