Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak ti tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ti tényleg nem mertek kezdeményezni a visszafogottabb, csendesebb lányoknál?

Figyelt kérdés

Majdnem 20 vagyok de még sosem jártam senkivel (illetve volt egy barátom, akinek kb két évébe tellett, hogy közeledni kezdjen úgy igazából, de mire komolyabbra fordult volna a dolog, addigra külön iskolába mentünk és megszakadt a kapcsolat). Sokan mondják, hogy egy kissé zárkózottnak, és úgymond büszkének (?) tűnök. Ettől függetlenül viszont kedves és jószívű lány vagyok szerintem. Vagy ti már csak az olyan csajokért vagytok odáig akik buliról bulira járnak, isznak, füstölnek mint a gyárkémény, kilátszik mindenük a divatos kis rongyaik alól és percenként posztolnak ki magukról új képet facebook-ra?

Senkit sem akarok megbélyegezni, vagy elítélni, csak kíváncsi vagyok, mert itt gyakorin is mindig azt olvasom tőletek, hogy a magukból mindent megmutató lányokat nem tartjátok sokra, de valahogy a legtöbbször ilyen csajokkal mászkáltok az utcákon.


2014. júl. 22. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne mernénk?
2014. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Senkit sem akarok megbélyegezni, vagy elítélni" --


"füstölnek mint a gyárkémény"

"kilátszik mindenük"

"divatos kis rongyaik"

2014. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A férfiak nem egyformák.

Rólad nyilván sugárzik a visszautasítás vagy a lelki problémák, azért nem közelítenek.

Vagy olyan helyekre jársz, ahol csak visszafogottabb fiúk vannak.

2014. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is eléggé zárkózott vagyok...és szeretem meghódítani, 'felfedezni' a kiszemeltet :) inkább a kedves csendes lányok érdekelnek...akikkel lehet jövőt tervezni, értékesek, szeretetre méltóak :) a bulizós, pörgős, mindent megmutató olcsó ribizliket kerülöm...


21F

2014. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Vagy ti már csak az olyan csajokért vagytok odáig akik buliról bulira járnak, isznak, füstölnek mint a gyárkémény, kilátszik mindenük a divatos kis rongyaik alól és percenként posztolnak ki magukról új képet facebook-ra?"


Én a legkevésbé sem, sőt ezek kizáró okok nálam. DE! Nem csak ez a két véglet van. Lehet valaki rendes, de közben nyitott. Egy zárkózott lánnyal nem tudok mit kezdeni, mert én is zárkózottabb alkat vagyok és hát két zárkózottabb ember mégis mit kezdjen egymással? Akkor egyik fél sem lesz kezdeményező és nem fog semmi sem történni. De vannak rendes, közben mégis nyitott lányok is, akikkel könnyebb beszélgetésbe elegyedni. Márpedig olyan személyként, aki személyiség, és nem pedig külső jegyek alapján választ, sokkal könnyebb dolgom van egy olyan személlyel, akit nem bottal kell piszkálni, hogy megszólaljon. Főleg mert magam is ilyen vagyok néha.


23/F

2014. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem szoktam már kezdeményezni élőben, mert rájöttem a külsőmmel nem tudok egy lányt sem elcsábítani, inkább netről hozok össze randikat, az eddig jobban bevált. Sajnos csúnya srác vagyok, szinte minden megvan a testemben, arcomban, ami nem jön be a lányoknak, csak olyan lányoknál lehet sikerem, már rájöttem, akinek a lélek a lényeg nem a külső. Ilyen lány meg ritka manapság, mint a fehér holló.
2014. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert ha nem beszél soha, akkor nem annyira tudjuk hogy miről beszélgessünk a csendes lányokkal.
2014. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!