Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek kezdeményezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kezdeményezni a lányoknál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 20 éves leszek és még nem volt barátnőm. Sajnos nem merek kezdeményezni mert felek az elutasitástól, csalódástól. Mit tegyek? Hogy tudnám egy kicsit megnövelni az önbizalmamat? Normális válaszokat várok. Előre is köszönöm.19/F
2015. júl. 21. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs biztos recept, úgy jutsz túl ezen, hogy megtanulod elfogadni. Ha nem jön össze, akkor pontosan ugyanott leszel, mint előtte voltál, nem kell rajta stresszelni.


Próbáld meg úgy felfogni, hogy egy jól eltöltött délutánt\estét\akármit akarsz, akkor nem érzed azt, hogy produkálnod kéne magad, úgyhogy nincs miért rettegned sem - aki meg el sem menne veled randira, amiatt nem érdemes bánkódni, mindenkivel megesik, gondolom te sem mennél el mindenkivel.

2015. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Felesleges erőlködnöd, ha jól néznél ki akkor nem tudnád levakarni magadról a csajokat, tehát bármit csinálsz semmi értelme.


Bocs ha kegyetlenül hangzik, de minél előbb elfogadod ezt, annál kevesebb csalódás fog érni.

2015. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

#2

Jó kifogás arra, hogy ne tegyél semmit.

2015. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Először is készülj fel rá, hogy jó eséllyel le leszel koptatva, mégpedig sokszor és sok esetben elég durván. Ha erre felkészíted magad, akkor nem lesz probléma a visszautasítás után talpra állni. Sokan azért keserednek meg, mert azt hiszik az első hajításra egyből kapásuk lesz, utána meg koppan a fejük a betonon, mert a horguk üres marad és utána hagyják is az egészet. A Busidó szerint a harcos akkor lesz eredményes, ha úgy indul a csatába, hogy eleve meghalni megy oda, aki túl akarja élni az pedig ziher kinyiffan. Ezt a mentalitást vetítsd rá a csajozásra. Eleve számolj azzal, hogy valószínűleg "meghalsz", így sokkal felszabadultabb és spontánabb leszel.
2015. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 valamelyik klasszikus filmben làttam, vietnámi háborúban mondta a katona hogy csak akkor van esélye ha elfogadja hogy már halott. :)


Kérdező, ha láttad az egy csodálatos elmét, próbáld ki a módszert, egy nagyobb lánytársaságból válaszd ki a legkevésbé tetszetős, de neked tetsző egyedet, és csapj le rá!

2015. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

#2-nek van igaza. Ha jól nézel ki ,vagy egyéb módon vonzó vagy a csajoknak (pénzes vagy), akkor jönnek maguktól hozzád. Ha pedig nem, hiába mész te magad oda, úgyis elhajtanak.


#3 sajna-bajna nem. Ezt igazságnak hívják.

2015. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Nagyot szóltál ecsém, mint a vizipisztoly...


Te eddig hány hasznos tanácsot is írtál, tökikém? Szerintem egyet se. Kiszemelsz egy ilyen kérdést, és beböfögsz valami nyolcáltalánosos bullshitet, mert milyen törpös dolog már abba rúgni aki a földön van, hihihi-hahaha, erős vagy és bátor, teljes az életed :$

Mondjuk a jellemtelen, medúza gerincű hikomat fajtádtól egyebet nem is várok.


Azért nincs nőm, mert nem vagyok olyan hülye hogy akár egy fillért is költsek rájuk.


Kaptad is a mínuszt, tökikém, megvolt a 10 perc hírnév, mehetsz haza.

2015. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Mert te aztán iszonyatosan nagy okosságokat mondasz másoknak.


Én még csak olyat választ láttam tőled, ahol a nőket szidtad vagy olyan "tanácsokat" osztogattál, hogy legyél pénzes és meg van oldva a dolog...Vicc vagy. :D Tőlem aztán úgy pontozol le, ahogy akarsz. Nem a piros kéz nyomogatása ad neked önbizalmat...


"Azért nincs nőm, mert nem vagyok olyan hülye hogy akár egy fillért is költsek rájuk." Ez a legszarabb kifogás, amit valaha hallottam. Akkor még véletlenül sem azért nincs nőd, mert rosszindulatú, gőgös és önbizalomhiányos vagy??? Költői kérdés volt, tehát nem is kell rá válaszolni. Elég, ha magadba nézel egy kicsit. Jaaa, hogy ahhoz már egy kis önismeretre lenne szükség...Sz@r ügy!

2015. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

"Mert te aztán iszonyatosan nagy okosságokat mondasz másoknak."


Tőled kb. itt bárki nagyobb okosságokat mond. Semmi egyebet nem csinálsz csak trollkodsz egy jót, persze szigorúan csak az egészséged megóvása érdekében ugye.


"Én még csak olyat választ láttam tőled, ahol a nőket szidtad vagy olyan "tanácsokat" osztogattál, hogy legyél pénzes és meg van oldva a dolog"


Azért adtam olyan tanácsot, mert ez működik. Nem fogod elhinni, pénzzel LEHET csajozni. Mondjuk te nem is akarod elhinni, csak mantrázod az ostoba lózungjaidat, személyeskedsz, köpkölődsz, aki nincs veled az ellened, csak a te foteligazságod létezik :DDD Ez nagyon kényelmes álláspont, csak a világ sajna-bajna nem így működik tökikém, a passzát nem úgy fújdogál ahogy te jónak látod. Kapálózhatsz ez ellen egész nyugodtan, engem elszórakoztat, a televizióban úgysincs semmi értelmes, de számíts rá hogy közted és a valóság közül te fogsz vesztesként kikerülni.

A tarisznyarák esete az autóbusszal, tudod. Nem kell megérteniük egymást, de az autóbusz az erősebb.


"Ez a legszarabb kifogás, amit valaha hallottam."


Igazán sajnálom hogy téged nem győz meg :'((( Írhatnám azt is, hogy azért nincs, mert nem vagyok jóképű, de neked fölösleges, a saját kis álomvilágodon kívül más úgyse létezik. Kb. mintha egy vaknak magyaráznám, mi az a kék.


"Akkor még véletlenül sem azért nincs nőd, mert rosszindulatú, gőgös és önbizalomhiányos vagy???"


Nocsak-nocsak, közszemlére teszek egy inget, és egyből magadra veszed? Hát ez nem az én hibám :DDD

Ha ilyen nők az alternatíva, tökikém, akkor teljesen szándékosan maradok szingli. Nem taxisofőr, státusszimbólum és sétáló hitelkártya akarok lenni egy nőnek se. Érdekesmód odakint a való világban valahogy egy "rendes normális" nőt se látok, amikor itt GYK-n tele van velük a padlás.


"Elég, ha magadba nézel egy kicsit. Jaaa, hogy ahhoz már egy kis önismeretre lenne szükség...Sz@r ügy!"


Mesélj már tökikém, mit nézzek magamba? Van önkritikám, és minden "szűznyomilúzer" pasasnak van, ha elolvasnád a kérdések alatti apróbetűs részt, akkor tudnád, természetesen nem olvasod el, mert ami nem téged igazol, az ugye nem létezik :D Tőletek soha egyszer nem láttam semmiféle önkritikát, öntömjénezést azt annál többet, kicsit se szánalmas.

De ha már itt tartunk, te zugnetes wannabe trollként mitől is vagy jobb?


Újból kaptad a mínuszt.

2015. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A második hozzászóló írt igazat: ha kapós vagy a nőknél, akkor ők maguk kezdeményeznek nálad. Ha pedig nem, csinálhatsz bármit, a fejed tetején is ugrálhatsz egész nap, akkor sem fogsz kelleni nekik.

Persze ez nem zárja ki, hogy próbálkozz, a saját idődet arra pocsékolod, amire akarod, csak az erre elfecsérelt energiáddal és időddel akkor már valami sokkal hasznosabb dolgot is csinálhatnál.


"Jó kifogás arra, hogy ne tegyél semmit."


Nem kifogás, ez az igazság. Ha nem így van, akkor kérlek áruld el a varázsformulát, hogy miként válhatna vonzóvá a nők szemében valaki, aki nem az.

Úgy értem, anélkül, hogy kigyúrná magát, vagy meggazdagodna, mert ezeket én is tudom. A gond csak annyi, hogy ezekkel egy rakás felszínes, pénzéhes nőt vonzana be. Ennyi erővel prostihoz is mehetne...


"Sokan azért keserednek meg, mert azt hiszik az első hajításra egyből kapásuk lesz, utána meg koppan a fejük a betonon, mert a horguk üres marad és utána hagyják is az egészet."


Egy elutasítás miatt senki nem írna ki...khm..."nőgyűlölő" kérdéseket. Itt adott esetben több száz elutasításról beszélünk. Ennyi után pedig jogosan ködlik fel a "mi a fsz értelme van az egésznek" kérdés még a legtürelmesebbekben is.


"Én még csak olyat választ láttam tőled, ahol a nőket szidtad vagy olyan "tanácsokat" osztogattál, hogy legyél pénzes és meg van oldva a dolog...Vicc vagy. :D"


Akkor halljuk a te sokkal jobb ötletedet. Ja hogy az nincs, csak köpkölődni jöttel fel egy jót?


"Tőlem aztán úgy pontozol le, ahogy akarsz. Nem a piros kéz nyomogatása ad neked önbizalmat..."


Nagyon jó, akkor én is nyomtam neked mínuszt.

2018. okt. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!