Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ilyen vagyok egy kapcsolatban vagy ez már túlzás és így mindenki csak fájdalmat fog okozni?

Figyelt kérdés

Én nagyon tudok szeretni valakit, ragaszkodni hozzá a végletekig, szerelmesnek lenni belé akár még évek után is, viszont képtelen vagyok arra hogy szabad teret adjak neki. Nem lógok senki nyakán egész nap, de szerintem ha valakik szeretik egymást azok tartják a kapcsolatot, felhívják egymást, írnak egymásnak. Képtelen vagyok arra hogy na jó most mentem bulizni és akkor egész éjszaka és mág másnap délelőtt semmi. Én ezt csak akkor tudom megtenni ha már nem szeretem az illetőt. Más viszont bármikor megteszi, és ez miatt nagyon szeretethiányom van.

Szerintetek én vagyok túl tapadós vagy inkább az eddigi pasijaim nem erőltették meg magukat túlzottan?


2015. máj. 13. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit sok.
2015. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szeretet, hanem fuggoseg


sot, azt gyanitom, te nem szereted onmagadat

2015. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért az már kicsit sok, hogy egy buliba sem tudsz elmenni és jól érezni magadat egész éjjel anélkül, hogy a pasiddal dumálnátok közben.
2015. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nagy szívás, nem sok pozitív dolgot tudok mondani a párkapcsolataimról :D
2015. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre én is hajlamos vagyok, de ha szeretsz valakit, azt is szem előtt tartod, hogy ő boldog legyen és bízol benne annyira, hogy nem akarod folyamatosan ellenőrizni és nem igényled, hogy mindig veled legyen. Sőt, ez nem csak bizalom kérdése, hanem, ha nem vagytok mindig együtt, nagyobb értéke lesz az együtt töltött időnek.

Tapasztalatból mondom, mert korábban én is ilyen voltam, ma már látom, hogy ez a fajta ragaszkodás csak árt egy kapcsolatnak.

Másrészt volt már dolgom ilyen pasival, úgyhogy a dolog másik oldalát is ismerem. BORZASZTÓAN IDEGSÍTŐ egy ilyen pasi! - ebből kiindulva lányban ez ugyanolyan idegesítő lehet.

Szóval inkább kicsit fogjad vissza magadat, tudom, nem könnyű, de megéri.

Ja, és ne hasonlítsd a saját kapcsolatodat, életedet másokéhoz. Kifele mindenki igyekszik boldogabbnak mutatni magát, mint amilyen. A cuki szerelmespárok, akiket mondjuk az utcán látsz, ők is veszekednek, csak azt te nem látod.

2015. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyébként a dolog nem arról szól hogy legyünk együtt egész nap. Sokszor megesett hogy egész nap dolga volt és nem tudtunk beszélni, de ha reggel felhív hogy

"Szia szivem, hogy aludtál stb" ma egy csomó dolgom van nem tudunk beszélni de nagyon szeretlek stb stb, akkor nem lenne semmi bajom és nem hívogatnám, de az zavar hogy ha én nem írok a barátomra akkor ő se teszi, egész nap fentvan sokszor bármikor írhatna, de mire haza érek már eltűnik, nem akarom zavarni így csak estefele hívom fel, akkor meg mondja hogy jah bocs haverokkal vagyok. És ezt nem lehetett volna megírni, nem lehetett volna egszer felhívni??

2015. máj. 13. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Miert, most irja meg azt, hogy "6kor megyek haverokhoz"? Irjon jelentest hogy hol van, mit csinal? Nemaaar, mindenkinek van es kell legyen onallo elete!
2015. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás, mert sokszor van olyan helyzet,amikor spontán mennek valahova emberek pl. egy sörözőbe.És az nem annyira jó, ha nem a társasággal van, hanem helyette a barátnőjének számol be (SMSzik, telefonál) ,hogy mikor ér haza ,ne aggódjon stb.
2015. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!