Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányokkal való ismerkedésben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K. Isti kérdése:

Lányokkal való ismerkedésben valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szóval már régóta tetszik nekem egy 1 évvel fiatalabb lány és látom, hogy esélyes vagyok nála,de nem csináltam semmit annak érdekében, hogy esetleg valami párkapcsolatot kezdeményezzek és ennek egytlen oka, hogy nem tudom-, nem tudom hol-megszólítani.Sok lány nyaggatott, hogy bejövök neki, meg hogy jóképű vagyok,de nem olyanok mondták,akik érdekelnének engem.Tehát az én problémám, hogy nem merem megszólítani, mert nekem cikinek, furának tűnik az, hogy odamegyek a barátai közé és el kezdek dumálni arról ami az eszembe jut.Akik voltak már ilyesmi helyzetben, vagy tud segíteni azt előre köszönöm.
2015. szept. 3. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyél önmagad! Ha valóban bejössz neki,akkor nem lehet gond! Sőt-még tetszeni is fog neki,hogy közvetlen vagy + te kezdeményeztél! Ha meg nem jön be a dolog,akkor mivan? Nem dől össze a világ! Ha nem akarsz akkor odamenni mikor a barátaival van akkor keress egy alkalmat mikor egyedül van! Egyszerűbb dolog ez mint hinnéd! Csak sokszor túl van bonyolítva,mint a citromos sör! (Fujj..)

Szóval szerintem ne parázz! Ha van sanszod nála,akkor úgyis minden csak jól alakulhat! De azzal hibázhatsz a leg nagyobbat,ha csak nézegeted-nézegeted,de nem teszel érte!

22F

2015. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel segítettél
2015. szept. 4. 05:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha félsz odamenni amikor társaságban van, akkor írhatnál neki facebookon, hogy egyik szünetben találkozzatok mert szeretnél vele beszélni. Így felkelted az érdeklődését, tudod, hogy tuti egyedül lesz és még magadat is rákényszeríted, hogy cselekedj.
2015. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!