Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor találkozok barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor találkozok barátommal sokszor nyomkodja a telefonját (fb), mintha egész nap nem érne rá megbeszélni a dolgokat, hogy mikor menjenek kondiba. Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Tegnap mondtam neki valamit és nem figyelt, vissza kérdezett. Kezd idegesíteni. Legalább akkor ne nyomkodná, amikor vele vagyok. Én sem teszem ezt. 7 hónapja leszünk együtt.

2015. febr. 11. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Amikor összejöttetek, akkor nem ilyen volt? Akkor meg ne sírj, ha még így is ő kellett neked!
2015. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
sztem ha már ilyen kis probléma is probléma, akkor keress másikat! majd az téged nyomkod a telefonja helyett :) 24/L
2015. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ne legyen belőle 7 hónap... Akinek a telefon agymosása fontosabb, mint egy nő, az szerintem szerelmeskedjen a telefonjával. :D
2015. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk nem volt net a telefonján. És nem tudtam, hogy ilyen.
2015. febr. 11. 08:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Sokszor pihenés közben is elkezdi újra. És felőlem nyomkodja, de ne ilyen szinten, ha velem van. Olyan, mintha nem érdekelném.
2015. febr. 11. 08:18
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Az emberek manapság folyton a telefonjukat nyomkodják... Amióta barátnőm vett egy ipadet, este is azt b...kurálja az ágyban is, ahelyett hogy valami mást b... Ez már csak egy ilyen világ.
2015. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vedd ki a kezéből a telefont és dobd el...


Nekem van egy lány ismerősöm aki szinte egész nap fent van a FB chaten...egyszer kétszer elhívtam találkozni ilyen egész napos programra, és egyszer nem nyúlt a telefonjához...

2015. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És, hogy lehet finoman közölni vele?
2015. febr. 11. 08:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan egy olyan dolog, amit minimális kommunikációval, minimális kompromisszumokkal meg lehetne oldani.

Beszéld meg vele, hogy téged zavar, ha miközben beszélsz hozzá, nem veled foglalkozik.

Te meg ne azt keresd, hogy hol köthetnél bele a telefonja miatt. Pl. pihenés közben miért zavar? (Bár nem tudom, egész pontosan mit értesz itt pihenés alatt.)

Kettőn áll a vásár.


Egyébként meg sokat elmond a kapcsolat minőségéről, hogy mennyire nem működik a kommunikáció.

2015. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi észre hogy neked rosszul esik az mar régen nem jo sztem.
2015. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!