Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 10-es skálán vajon mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10-es skálán vajon mennyire vagyok lúzer? 18/L

Figyelt kérdés
Szóval, eddig 3 barátom volt, mindhárom szakított velem. Az első megcsalt,a második szabadságra vagyott, a legutolsó szülei és a szüleim között pedig hatalmas konfliktus alakult ki,amit nem bírt elviselni ráadásul fizikailag bántalmazott..sms-ben szakított velem még tavaly. azóta nincs senkim, mert nem szeretnék. kisvárosban élek, ismerek szinte mindenkit már aki korombeli és szemetek a fiúk itt a lányokkal. jövőre megyek egyetemre, és a múltbéli csalódások miatt nagyon nehéz lesz megbíznom akárkiben is. Néha úgy gondolom,hogy esélyem sincs a boldogságra. Még nem találkoztam olyan fiúval aki rendes, okos, vicces és még jól is néz ki, ennek ellenére nem nagyképű. Tudom,előttem az élet,blabla, de manapság az ilyen fiúk csak a mesékben léteznek :(

2015. szept. 6. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

ezek a fiúk léteznek hidd el

várd meg az egyetemet, ott egyszerű lesz, nagyváros, sok ember

és nem vagy lúzer csak így alakult

2015. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Biztosan léteznek, csak egyszerűen nem futok össze senki ilyennel, és az egyetemeken is ritka dolog.
2015. szept. 6. 19:12
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

#1 vagyok

csak jó helyen kell keresni őket :D

általában az ilyen fiúk visszahúzódóbbak, mint pl én is, tudom miről beszélek

2015. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondjak jobbat ? :)


Kisvárosban élek . Okos vagyok ( érettségim 4-5 lett ) , közelebbi főiskolát választottam barátnőm miatt ,hogy gyakran találkozhassunk.


Nyár elején érettségi után dobott . :(


Beteltek a helyek állami támogatásosra , és ebben a suliban nem indul csak önköltséges szak , azt pedig nem tudom finanszírozni és a családomtól se várom el . :)



1 évet elbuktam , a saját hülyeségem miatt , és a szerelem miatt , ezért most dolgozok és várom a jövőévet, hogy végre mehessek egyetemre Pestre állami támogatásos szakra. Igazából most nem is látom saját magamon sem az értelmét ,hogy belekezdjek hosszútávú kapcsolatba itt helyben , megvárom a jövő évet , és remélem minden jó lesz.


18/F

2015. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hova fogsz egyetemre menni?:)
2015. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
miért lennél lúzer? :) szimplán csak nem találtad meg a hozzád illő személyt
2015. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1. visszahúzódóak és pont ezért nem találom őket! :D lehetetlen helyzet

19:15 18/f nagyon fontos ,hogy a továbbtanulásnál önzőnek kell lenni, akármit mond a szerelmed, vagy a haverod. nagyon sajnálom,hogy ez történt veled, de minden hibánkból tanulunk, eljön a te szerencséd is, hidd el! :)


Signaculum: Veszprémbe, a pannon egyetemre szeretnék menni! :)

2015. szept. 6. 19:19
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsó: mert akikkel eddig jártam, nagyon durván bántak velem ráadásul :(
2015. szept. 6. 19:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Elkerültük egymást. Nah jó, én szándékosan bújtam el előled. De csak mert még nem találtál meg azért nem vagy lúzer, csak nem voltál elég élelmes, hogy less számolás közben. :)

22/F

2015. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért mert nem vagy sikeres párkapcsolatokban attol még nem vagy luzer....léteznek olyan fiuk akikre vágysz,csak nézz kicsit szét,ne csak abban a kisvárosban keresgélj...:)

16/f

2015. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!