Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10-es skálán mennyire értékeln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán mennyire értékelnétek? Eléggé el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, és szeretném azt megtudni hogy egy 10-es skálán ismeretlen emberek mennyire értékelnének.


Ezt azért írom ide ki mert már teljességel el vagyok bizonytalanodva, mert egyszerűen nem tudok senkivel összejönni. Akárhányszor beleszeretek valakibe, simán lekoptat, vagy azzal a dumával jön hogy nem akarja elrontani a barátságot, és nem tudom eldönteni hogy a külsőmmel van-e a baj,vagy a viselkedésemen változtassak (nem vagyok az a tipikus full-cap-et hordó bunkó tapló gyökér) eléggé szentimentalista vagyok, ha nőről van szó.

Szóval jöhet hideg-meleg :D


[link]


2015. júl. 7. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Új haj kell
2015. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez a kép a tavalyi szalagavatón készült, ilyen rövid most is csak éppen nincs úgy szétcsúszva (annak is megvan a maga kis koleszos története hogy miért olyan :D)
2015. júl. 7. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Én utálom a pontozást, ezért ilyenbe bele sem megyek, viszont szerintem semmi gond veled. Átlagos, aranyos vagy.
2015. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

10/4

Ne haragudj, de nekem mondjuk nagyon nem tetszel. De lehet más ruhában, más szögből jobban festenél, vagy élőben jobb.

2015. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én kolbászos vagyok, de ez a haj nagyon gány, kisfiús.


Egy pofás séróval ezerszer jobban néznél ki.

2015. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, a hajadon mindenképp változtatni kell, növeszd meg kicsit hosszabbra. Nem ilyen swagyolo buzeráns páwa seprűfrizurára gondoltam, csak ennél kicsit hosszabb legyen.

De amúgy nem vagy az esetem,bocsi. :(

2015. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon kényes vagyok erre a haj témára, csak ezzel az a baj, hogyha megnő, begöndörödik, és engem nagyon idegesít.

És azt sem tudom ez mennyire jön be bárkinek is,hogy egy fiúnak természetesen göndör a haja.

2015. júl. 7. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Én speciel nagyon szeretem a göndör hajat egy férfin, ha kicsit hosszabb/dúsabb.

(A hosszún azt értem, hogy mondjuk 5-6, 10 cm, nem lófarkas-hosszú :D)

2015. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
1/10. Nagyon nem jössz be.
2015. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 8-assal, a göndör hajjal semmi baj sincs, sőt!
2015. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!