Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a felfogás szexuális téren?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a felfogás szexuális téren?

Figyelt kérdés

Annyira nem értem ezt a témát, hogy kíváncsi vagyok a véleményekre. Szerintem mindenkinek van egy igénye, amit a másiknak ki kell elégítenie. Ha valakinek valami nem tetszik, az nem kötelező, de ettől még nekem az az igény megmarad, így ha a másiknak nem azonosak az igényei az enyimével akkor érthető hogy a kapcsolat rövidtávú.


Másoknak meg ez nem evidens. Mások azt gondolják, lehetséges egy kapcsolatban kielégületlenül hagyni a partnert, mert pl. óckodik a lány az análtól, miközben a pasinak ez alap lenne.


Mégis miből gondolják, vagy mi ez a naivitás, hogy a szex nem számít? Hogy nincs jelentősége az együtt maradásra?


Példának felemlíteném a barátnőmet, akivel már szakítottam, ugyanis eleinte nagyon sokat veszekedtünk szex közben, aztán már kedvem se volt hozzá, mert tudtam hogy veszekedés lesz. Azután meg elegem lett. De nekem kezdetektől ott volt egy nagy "folt" szexuális értelemben mivel análisan nem lehettünk együtt... ezért kezdetektől nem volt 100%-os az együttlét.


Ez azért is vicces, mert hosszú múltunk volt, és már kiérett volna egy esküvő is. De mivel a szex egy nagy "semmi" volt, ezért az egészből csak veszekedés lett állandóan.


Mégis ki az aki azt hiszi, hogy megváltoztathatja a másikat? Szerintem érzelmileg egyszerűek azok az emberek akiknek csak az a fontos, hogy két fél mennyire jól összeillenek, független hogy a szexuális életük katasztrófa.


2015. júl. 20. 15:12
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Öcsém, ha nem pont az anál-példával hozakodtál volna elő, bizisten bárki simán igazat adna...mert valóban, ha valaki kielégületlen, keres mást/másokat, akik kielégítik.

25/F

2015. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Elsővel egyetértek. Az anál nem alap... szerintem. Nekem pl totál nincs rá szükségem, és meg sem tudom érteni hogy miért kell.


Persze neked ilyen a felfogásod, másnak meg más. Ne akard ráerőltetni magad a világra, legyél toleráns, szerest a melegeket. Písz, láv! :D

2015. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én megértem azt ha az anál nem általános, csak azt nem értem, hogy sokan miért nem fogadják el a tényt, hogy vannak pasik akiknek ez szükséges?


Nem, ők nem rossz emberek... Ha valaki nem tudja megadni semmi gond... ő se rossz... De ott a kapcsolat megtörik ha akarja ha nem.

2015. júl. 20. 15:20
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Aki nem tud meglenni nélküle, az így járt, erre most mit mondjak? Nekem is van olyan aminek örülnék a szexben, de nem biztos hogy szükséges ahhoz hogy jó legyen egymással a szexuális életünk :)


Ha neked emiatt megtörik, akkor vége, el kell fogadni, viszlát :)

2015. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát, igazából mi sírva szakítottunk egymással. De ezt a veszekedést már egyikünk se bírta idegileg.
2015. júl. 20. 15:26
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Azt már az összes pszichológus leírta mindenhol, hogy a másikat megváltoztatni nem lehet, csak elfogadni olyannak, amilyen. Sajnos mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai. De ha valakinél a jó tulajdonságaiért cseréba rosszakat elnézem, akkor úgy kellett nekem.
2015. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Pont így gondolom én is egyébként... Mindig felvetettem amiből veszekedés lett, mert azt hittem hogy ez csak idő kérdése. Aztán mikor tudatosult bennem hogy vele sosem fog normális lenni akkor úgymond elfogadtam a tényt.


Sosem hibáztattam őt ezért, vagy ilyesmi, egyszerűen csak nem illünk össze szexuálisan, így meg tökmindegy hogy mennyire is néztek minket álompárnak. A legjobban az ismerőseink köréből verte ki a biztosítékot ez az egész, mert mindenki irigy volt ránk.

2015. júl. 20. 15:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ez azért is vicces, mert hosszú múltunk volt, és már kiérett volna egy esküvő is. De mivel a szex egy nagy "semmi" volt, ezért az egészből csak veszekedés lett állandóan."


Miért maradtál vele olyan hosszú ideig, ha a te úgy érezted, hogy "a szex egy nagy semmi"?


Női logikámmal nem értem, hogy te nevezed "érzelmileg egyszerűek" azok az embereket, "akiknek csak az a fontos, hogy két fél mennyire jól összeillenek, független hogy a szexuális életük katasztrófa" (egyébként nagyon nem hiszem, hogy sokan gondolnák így, mert a jó pár kapcsolat egyik alappillére, amit nem lehet mással kompenzálni), közben meg te voltál az, aki hosszú évekre elkötelezte magát egy olyan kapcsolatban, ahol számára nem volt kielégítő a szexuális élet már a kezdetektől fogva, és "az egészből csak veszekedés lett állandóan".


Ha ez neked fontos szempont, van esélyed olyan nőt találni, aki szereti az anális szexet, meg remélhetőleg bírja is hosszabb távon egészségügyi következmények nélkül, meg a volt barátnőd is talál olyan férfit, aki nem, hogy nem vágyik rá, de ha a nő szeretné, akkor is elzárkózna tőle.


Pár hónapja volt itt egy olyan kérdező, akinek nő létére az volt a problémája, hogy ő nagyon szeretné egy felcsatolható pénisszel "kényeztetni" a barátját, régóta izgatja a fantáziáját, de a pasi teljesen kiakadt ettől, és mereven elzárkózik az ötlettől.


A hozzászólók közül meg volt több pasi, aki beírta, hogy "álmaim nője" / "bárcsak az én barátnőm lenne nyitott erre, de ő még a prosztata masszázsra is azt mondja, hogy fúj, de undorító" / "bezzeg az ilyennek van nője" / "dobj rám egy privátot, engem izgatna ez a dolog" stb.


Előbb utóbb ő is nyilván megtalálja majd a pasit, akivel összeillenek ilyen téren is, meg a mostani barátja is egy másik nőt, akinek nincsenek ilyen vágyai.

2015. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az análszex iránti vágyam nem úgy értendő hogy állandóan.


Csak úgy havonta 2 havonta vagy ilyesmi... Ahogy kedvet kap rá az ember... Ezért is érthetetlen. Évi 12 alkalom kb. Vagy akár több kevesebb... de nem a rendszeres anállal van gond, hanem hogy nincs is.

2015. júl. 20. 16:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami kellemetlen, visszataszító, fájdalmas, egyszerűen elfogadhatatlan valaki számára, akkor az évi 12 pont úgy elfogadhatatlan, mint a napi kettő. Szóval ebből a szempontból tök mindegy, hogy hányszor akarnál a partnereddel olyat csinálni, amit ő nem élvez, és itt most érdemes lenne az análtól elvonatkoztatni. Nekem semmi nem jó, ha azt a másik nem élvezi. Számomra a szex nem a kielégületlenség megszüntetéséről szól (arra ott a kiskezem), hanem a kölcsönös örömszerzésről.
2015. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!