Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves Lányok mi bajotok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves Lányok mi bajotok az átlagoskinézetű normális pasikal?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

semmi bajuk velük

nem kell erre fognia senkinek hogy nincs barátnője

17/F

2015. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a popkoncertekkel sincs bajom, mégsem járok rájuk.
2015. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem erre fogom csak tudod kurwa szar hogy nincs senkid

Tudod milyen érzés kiközösitve lenni?

Tudod milyen hónapokig a kórházban kerülsz és senkinek nem hinyzól és eszméletlenek lenni?

Tudod milyen mikor végig nézed hogy hogy hal meg az édesapád?

2015. szept. 7. 19:27
 4/13 anonim ***** válasza:

hóhóhó

na azért ne keverjük a dolgokat

https://www.youtube.com/watch?v=6Lw0sgIL7Os

tessék hátha picit segít

2015. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi köze annak, ha elöttted hal emg édesapád ahhoz, hogy hogy nézel ki, illetve nem tetszel a lányoknak?


Nekem a kérdésed meg a válaszod alapján az derül ki, hogy nem a kinézeteddel, hanem a viselkedéseddel van baj, aki ugyanis ennyire önsajnáló, azt nem lehet hosszabb ideig elviselni.

2015. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja kösz biztos bennem a hiba már megint mert mindenki tökéletes csak én nem


Ha nem tudod hogy miben változtat meg egy embert enyi Stressz akkor nem tudsz semmit nem tudod milyen mikor majdnem mindent elveszitesz

2015. szept. 7. 19:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Na ne sajnáltasd magad hanem növesszél tököt :O A lányoknak pont ezzel van bajuk amikor itt nyavalyogsz :O Ne sajnáltasd magad ^^ kinek kéne egy ilyen pasi? :O
2015. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hasonló depresszióban vagyok, mivel kívül belül jó vagyok, mégsem kellek igazán senkinek, senkit sem érdekel ha meghalok sem, tudom milyen kiközösítve lenni, tudom mikor mindenki téged utál.. ezekkel nemvagy egyedül.
2015. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Quasar07 ***** válasza:

Depresszió szaga van a dolognak. De ennek a tragédiának semmi köze az átlagos kinézetedhez, ne haragudj:D

A lányoknak meg semmi baja nincs az átlagos pasikkal.

2015. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem a kinézeten van a hangsúly hanem az ilyen pasikon.

Akk miért útasit vissza mindenki

2015. szept. 7. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!