Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves Lányok mi bajotok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves Lányok mi bajotok az átlagoskinézetű normális pasikal?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért utasít vissza mindenki, mert folyamatosan nyavalyogsz, és azt minden ember utálja.
2015. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Előbb túl kellene lenned a krízishelyzeten. Érdemes lenne IDŐT adni magadnak. Próbatétel-sorozat idején sokat kell pihenni, kikapcsolódni - a lehetőségeidhez képest.


Nekem sem volt fáklyás diadalmenet az életem - kora gyermekkoromtól kezdve. Szinte majdnem mindenen átmentem szóról-szóra, amit leírtál.


Ui: drukkolok Neked, hogy minél könnyebbnek érezhesd Életed Kereszthordozását! Ennyi most a legtöbb vigasz, ami tőlem telik. Remélem, egy porszemnyit tudtam enyhíteni a fájdalmaidon...


Üdv: 41/N

2015. szept. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Egy nonek biztonsag kell es nem egy erzelmileg labilis pasi. Ameddig nem tudod isszeszedni magad es azon keseregsz mi volt milyen szar neked ne remenykedj normalis kapcsolatba. En elhiszem hogy sok szar dolog tortent es nem egyszeru a helyzet es mondhatod hogy "mondani konnyu" de nem csak veled tortentek rossz dolgok nem csak te eltel at tragediat de ha belemerulsz az onsajnalatba annak nincs ertelme csak magadnak teszel rosszat. Ha a sok rossz ellenere megtalalod az eletben a jo dolgokat es mesz tovabb emelt fővel hidd el tobbet ersz ezzel. A csajoknak is jobb egy olyan pasi aki legyozi az akadalyokat es nem csak sajnaltatja magat.

Fel a fejjel es menj tovabb.

"A harcos cselekszik csak a bolond sír" nezd meg ezt a videot es gondolkodj el rajta a magadat emeszted nem lesz jobb.

[link]

2015. szept. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!