Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnek baratnot szerezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek baratnot szerezni?

Figyelt kérdés
nem vagyok az a jokepu fiu es felek is oda menni legtobbszor.mit tehetnek?

2015. szept. 7. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
szép halál
2015. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom, énis hasonló tipusú vagyok, én úgy próbálom hogy ha megtetszik egy lány, szemezek vele, vagy rámosolygok, és ha viszonozza akkor valószínüleg neki is tetszem. Onnan pedig már szép lassan menni fog.
2015. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kor?

amúgy nem kell félni, adj magadra

láttam én már ronda gyereket barátnővel, pedig csak annyi volt hogy adott magára

2015. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
gg.
2015. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki át megy :) De ne aggódj. Próbálj csak haverkodni a lányokkal, egy idő után meg fog jönni a bátorságod ebből adódóan a lányok felé, rá fogsz jönni hogy annyira nem is vagyunk rémesek :D Ha szeretnél nyugodtan írj privit :)
2015. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kor?

Amugy ha velem történne az ,hogy egy nem a "legszebbek" közé tartozó srác rám mosolyogna akkor visszamosolyognék. Nyilván azért is mert szimpatikusnak találnám, meg hát azért is, mert nem vagyok bunkó...

A lényeg, hogy legyél kedves. De csak szép sorjában mindent. :)

Mazel tov!

2015. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokates es 14 eves vagyok
2015. szept. 7. 20:53
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 20:43


Ha nem a "legszebbek" közé tartozna akkor elhánynád magad vald be,a csajok mindig nagyokat mondanak..

2015. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Quasar07 ***** válasza:

Utolsónak valamennyire igaza van. Itt most bátorítunk persze, én is szeretném , hogy összejöjjön neked egy barátnő, de(!) Azért adj magadra, legyél ápolt, állítsd be a hajad, sportolj, izmosodj és stílusosan öltözködj. Nem pávát akarok belőled csinálni, csak azért így több esélyed van. Az is lehet persze,hogy egy Adonisszal van dolgunk, csak szerénykedsz ;DD

Legyél kedves, megértő, olyan amilyen fiú barátra mindenki vágyik aztán majd lehet összejön az egyik barátságból egy szerelem is. Amúgy az önbizalom nagyon fontos, senki sem tökéletes, de fogadd el magad, és légy bátor. csak a magabiztosság ne menjen át egoizmusba. És hidd el, ha ezeket megfogadod, sokkal több esélyed lwsz a lányoknál!

2015. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg nagyon fiatal vagy,nem kell elsietned semmit se. 14 evesen en is ilyen voltam, most mar 20 eves vagyok es azota sok minden megvaltozott.

Nagyon csunya fiu voltam, sok pattanassal, de most mar nem nezek ki rosszul :D haha

2015. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!