Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas fiukent ki kell gyurnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas fiukent ki kell gyurnom magam ahhoz, hogy legyen eselyem baratnot szerezni?

Figyelt kérdés
vekonyan ram sem neznek,maximum csak undorral
2014. ápr. 30. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem komolyan mondom, hogy semmi problémám nem volt eddig a magas pasikkal, szerintem ugyanolyan esélyetek van mindenre, de ahogy itt egyfolytában ezen lovagoltok, lassan bebeszélitek az emberekbe hogy tényleg baj van veletek....Gyúrj azért, mert te szeretnéd, és ne azért hogy másnak megfelelj, mert minden nőnek más kell. De először fejbe kell rendet tenni....
2014. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen nagy divat lett ez a gyúrás.

Még jó, hogy amikor én voltam tini, akkor nem volt ez a magas fiúk fóbiája.

Én magas vagyok, úgyhogy a magas férfiak tetszenek. Tök mindegy, hogy ki van gyúrva, vagy sportos, vagy átlagos.

Ha olyan barátnőt szeretnél, akit csak és kizárólag egy kigyúrt test érdekel, akkor gyúrjál.

Ha olyat szeretnél, akit érdekel a személyiséged is, akkor a belső értékeidet fejleszd.

Egyébként nyugodtan sportolhatsz, de ne azért, mert muszájnak érzed, hanem a fittség miatt.

2014. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyúrni kell különben bu zi leszel.
2014. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a magas srácoknak eleve több esélyük van, de az edzés mellett nagyon fontos a stílus, az öltözködés. Robert Pattinson is egy cérna, de magas és a lányok kedvence...
2014. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
agyra gyurj inkább
2014. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kigyúrni nem kell magad, de a sport sosem árt. Ha esetleg görge a hátad egy kisit (ami a magas emberekre jellemző) akkor tényleg jót tesz az erősítés. De egyébként a magas fiúk sokkal nagyobb előnyben vannak, mint az alacsonyabbak, úgyhogy csak a kisugárzáson múlik.
2014. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg azon aggódsz, hogy magas vagy? :) Én tök törpe vagyok, mégis imádom a magas pasikat, egy fiúnak inkább pont azon kell paráznia, hogy nem eléggé magas. Ha meg vékonynak érzed magad, akkor tegyél ellene az erősítéssel vagy sportolj valamit, és egyből nőni fog az önbizalmad :)
2014. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!