Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adott egy fiatal lány, aki...

Adott egy fiatal lány, aki abba a középsuliba jár, ahol az anyja és az apja is tanít. Milyen lehet?

Figyelt kérdés

Most meséltek egy ilyen szituról és eléggé furcsálltam.


Nekem kicsit túl sok lenne ennyi a szüleimből.Addig ok,hogy persze nem taníthatják,de mi van a helyettesítéssel?


Meg mondjuk ha a lány a pasijával van és mindig attól fél,hogy a szülei meglátják?


Ez milyen lehetett már? Szerintetek?



2013. márc. 29. 18:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem az egyetlen középsuli amúgy a városban,még van ott legalább hét...
2013. márc. 29. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kifejezetten sok tanárgyerek volt, egész dinasztiák jártak oda. Nem irigyeltük őket.:)
2013. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm is abban a suliban tanít, ahova a lánya jár, semmi problémájuk nincs belőle. Nem utálják a lányt az osztálytársai, mert nem él vissza a helyzettel.

És mivel a fiúügyeket nromális lány nem titkolja el, hanem megosztja örömét-bánatát az édesanyjával, nem értem, miért kellene ilyen esetben bujkálni (hihi, ráadásul anyuka tanítja a srácot)

2013. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen ismerősöm (fiú), akinek az édesanyja és az édesapja is a sulinkban tanított.


Helyettesítéskor is megpróbálják elkerülni ezt, de előfordul, hogy nem sikerül. Semmi különös nem volt ilyenkor, ha hosszabb távú helyettesítésről volt szó, akkor igyekeztek más tanárt találni.


U.i.: miért fél a lány, hogy meglátják a fiúval? Mi abban a szégyen? Gondolom nem csinálnak olyan durva dolgokat a folyosón, amit mások ne láthatnának.

2013. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem osztálytársamat tanított az anyukája. Sokszor sajnáltuk szegényt, mert tőle sokkal többet követelt, mint másoktól.
2013. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az iskola amúgy nem szerelmeskedésre való, legalábbis nálunk - egy egyáltalán nem "elit" iskolában - ezért szólni szoktak a tanárok, mivel ez a többi gyerek lelkére is hathat. De tényleg nem kellene titkolózni, vagy ha fél ettől, akkor találkozzon vele iskola után, csak kibírják azt az összesen kb. 1 órát, amit egy napi szünet tesz ki.
2013. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nekem osztálytársamat tanított az anyukája. Sokszor sajnáltuk szegényt, mert tőle sokkal többet követelt, mint másoktól."


Szerintem ez meg már túlzás. Anyaként és tanárként egyaránt következetesnek kéne lennie, és ha az egyik gyereknek 4-est adtam a feleletére, akkor a saját gyerekemnek is annyit adok, ha ugyanannyit ért, nem viszem le 3-asra csak azért mert a fiam.

2013. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!