Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miféle "törvény" ez, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle "törvény" ez, hogy minden lány akinek írok, az messze lakik?

Figyelt kérdés

Ha írok itt egy lánynak, az szinte mindig az ország másik végén lakik.. De fogadjunk hogy ha én laknék ott, akkor mindegyik erre lakna..

Mégis miért van ez, miért vagyok ennyire szerencsétlen?


18/F



2015. szept. 14. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős amikor a normális lakik 100-200km-re a nem normális betalál, nevezzük úgy hogy az élet szivat törvény xedig paragrafus 5. bekezdés :D nyugi nem csak te vagy így
2015. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Te laksz rossz helyen.:DD
2015. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De azért Debrecen nem a világ vége ;)
2015. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyan kérlek, én egy svájciba vagyok beleesve, egy fél ország leküzdhető :"D
2015. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez a gyakori 1. törvénye mostantól:D velem is mindig ez van:D De am attól függ: ha előbb te mondod, hogy hol laksz, akkor lehet, hogy csak behazudják, mert nem akarnak ismerkedni/ neten nem akarnak ismerkedni/ veled nem akarnak ismerkedni (már pár levél vagy képcsere után kérdezed, hogy hol lakik, és nem voltál szimpi).
2015. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!