Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem volt még senkim? (15/L)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még senkim? (15/L)

Figyelt kérdés
Soha senkinek nem tetszettem még. Legalábbis kicsi a valószínűsége. Senki nem mondta meg. Itt vagyok most 10.es gimnazistaként és kb egyik fiú osztálytársammal sem beszéltem még 3 mondatnál többet. Meg senkivel. Nincsenek fiú barátaim, soha nem is voltak, senkivel nem beszélek neten sem, miközben a korombeliek már talán párkapcsolattal is rendelkeznek. Elvileg szép vagyok, legalábbis azt mondják. Annyi a baj velem, hogy kicsit csendesebb, visszahúzódóbb vagyok. De ha valaki rám írna a neten vagy többet beszélnénk akkor megnyílnék. Valaki, normális vélemény, Előre is köszi:))

2015. szept. 14. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

En is ugyanígy vagyok :/


Próbálj meg picit többet beszélni

Az osztályban mennyit beszélsz? ( nem csak az órán)


Amúgy házi nyulra nem lövünk ;)

2015. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csendesebb láynokra azért nem másznak rá,mert kiísmerhetlenek,és mi fiúk,nem várunk sokat a lányokra
2015. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én meg kifejezetten nem szeretem a hangos feltűnő lányokat :D sokkal jobban tetszenek a visszahuzódó lányok csak hat azokat pont azért nehezebb meglátni mert nem tűnnek ki :D
2015. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem beszélek nagyon senkivel kb mindig ugyanazzal a 6-7 lánnyal.
2015. szept. 14. 19:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb ugyanez a helyzet 16/F
2015. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mindennek elérkezik az ideje.Ne rágd magad ezen!

Még tanulj,hogy készen állj az életre.

2015. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy egy picit kellemetlen érzés, hiszen már sok korbelinek már van. Neked egyelőre nincs. Egyáltalán nem baj. És fontos, hogy ne kapkodd el, majd jön magától ez, az erőltetés nem jó. Hidd el, csak idő kérdése. Próbálj megismerkedni új emberekkel, legyél nyitott és majd alakul. Sok siker és fel a fejjel! :)
2015. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Erre a sorsra vagy utalva. Nem alakítottál ki időben és elég barátságot mindkét nemmel.
2015. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 nagy tankos válasza:
Én szinte csak általában lányokkal beszélek és barátkozok sok féle tipust ismertem meg az elmúlt időben és én tudom hogy azok akik kicsit csendesebbek a legjobbak mert ha megismeritek egymást megnyílik és nagyon jókat el lehet beszélgetni és egy párkapcsolatra is nagyon jó ez a tipus (bocs hogy tipusként emlegetlek de nekem ez egy elképzelésem) amúgy én 15 vagyok és fiú nagyon szivesen beszélgetnék veled és akár meg is ismernélek!
2015. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha szeretnél:) F/17
2015. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!