Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedul vagyok, senkim sincs....

Egyedul vagyok, senkim sincs. Szoszerint. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, a szuleimtol 120km-re lakok, egyedul. Senkim sincs, se barataim, senkim. Lakik itt rokonom, de nem beszelunk. Iskolaba jarok itt, de utalom az iskolat. Nincs baratom. Maganyosan ulok. Mit tegyek? Depresszios vagyok. Mindennap alomba sirom magam. Szuleimmel csak veszekszem, mert nem akarok egyedul itt maradni. Mar ott tartok, hogy nincs ertelme elnem. Valaki segitsen!!!
2015. szept. 14. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincsenek még barátaid sem? Rossz jellemed van mások szerint?
2015. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátokat könnyű szerezni az már más kérdés hamis vagy igaz barát kell.
2015. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Élvezd a nyugalmat.
2015. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy? Ha gondolod levelezgethetünk ettől függetlenül. :) Én is eléggé magányos vagyok.
2015. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
61%
Péntekenként menj el szórakozóhelyre, légy kedves a többiekkel olyanokat mondj ami neked is jól esne. Nézz motivációs videókat. Ha elakarsz valamilyen célt érni azt vagdald kisebb darabokra és azokat teljesítsd, mert úgy lehetsz sikeres, hidd el ha a tudod teljesíteni a kis célokat hinni fogsz önmagadban és ezáltal a a környezeted is fog benned hinni.
2015. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress valami sportot,szakkört,vagy tanfolyamot!
2015. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!