Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találjak barátnőt ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak barátnőt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Minden nap mennék keresni a csajokat hogy odamenjek hozzájuk,de ha nincs mindig pénze az embernek akkor hol lenne ideális csajozni ha nem tudok beülni sehova meginni valamit? 18f
2015. júl. 9. 00:12
 1/4 anonim válasza:
mivel hirtelen jobb nem jut eszembe, azt mondanám neten
2015. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neten akkor hol? am élőben gondoltam hogy hol..
2015. júl. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a 2. csak véletlen másik profilról küldtem :D
2015. júl. 9. 00:28
 4/4 anonim válasza:

A pénz kifogás.Ha beülsz valahova meginni valamit,feltételezzük egy kávézóba,akkor se fogsz odamenni egy vadidegenhez és szólítod le.Amennyiben mégis,azt ugyanúgy megteheted az utcán is.

Lány vagyok ezért tapasztalatból mondom,hogy néha az is elég,ha valaki megosztja az esernyőjét,átengedi a helyét a villamoson vagy megvárja amíg beérsz a liftbe.Igazából bármilyen szituációkból ki tudsz alakítani egy beszélgetést (és mégis kellemesebb,mintha fizetnél egy italt).

Ha pedig valaki emiatt néz hülyének,az nem érdemes a figyelmedre. :)

2015. júl. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!