Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátnőt magamnak?

Figyelt kérdés
14éves vagyok, már nagyon szeretnék egy barátnőt, de eléggé szégyenlős vagyok, ha valaki tetszik nem merem meg mondani, eddig egy barátnőm lehetett volna, de amikor beszéltünk hogy járjunk e akkor azt mondtam hogy várjunk egy kicsit mert csak két hete ismertük egymást, aztán nem lett belőle semmi, néhány hét múlva összejött az osztálytársammal, később meg is csalta. (Nem úgy tudta meg hogy tetszik hogy elmondtam neki, hanem osztálytársam mondta el neki. (Vele jött később össze.) Meg a járást is néz m szemtől szembe beszéltük meg hanem azt is facebook ón. :( ) szóval a csajozás nekem nem nagyon megy

2015. szept. 22. 22:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Írj privátba és válaszolok :)
2015. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!