Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik és nem tudom hogy hogy vetessem magam észre vele. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
szép szőke kék szemű és imádom :)
2015. szept. 23. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá, annál jobb nincs :)
2015. szept. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De az még nem elég, hogy kezdeményezzen is nála. Nekem nem lenne elég. 22/F

Szerintem hívd el randira, vagy legalább sétálj el előtte és nyomj egy cetlit a kezébe a telefon számoddal. :)

2015. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
mosoly, szemezes, koszonj neki kerdezd meg mizu vele ilyesmi erdeklodj
2015. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
zöld a szemem, úgyhogy nem én vagyok.
2015. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el előtte pucéran. Na akkor biztos, észre fog venni.

Viccet félre téve, beszélgess vele, érdeklődj kicsit, azzal nem ronthatsz el semmit sem.

2015. szept. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne less. Szemezz vele, de nen tátott szájjal. Adj a kulsodre. Nente hivd el randira, mert akkor konnyuverunek fogsz tűnni, inlabb csak beszélgess vele. Jelöld be facen. Hagyj neki szabad teret, ne mássz rá. Mert akkor a hatad mögött kinevet, 1 hónap múlva megdug és leráz. Lattam ilyet. Ne udvarolj neki. Ismerkedj vele, légy normális. Ne Menj oda hozza zsíros hajjal meg pattanásosan. Köszönj neki és kérdezd meg mizu stb.

A többi jon magától.

Sok szerencsét! :D

2015. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!