Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ennyire gáz vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig csak a béna, büdös, bamba Fiúk tapadnak rám.

Eddig kb 4-5 srác vallott nekem szerelmet 3 év alatt, de Mindnek megmondtam, hogy csak egy barátot látok bennük, de abból az egyik legmegbízhatóbbat/viccesebbet/stb.

De mind a 4-5 olyanok voltak, hogy kicsi, alacsony, évvekkel később mertek lépni, fürödni nem szerettek, stb.

Nem akarom őket bántani, mind a haverom volt, de aztán ezekután megszakadt a kapcsolat és egyikről sem hallok...

Annyira nem kutatom a szerelmet, szerintem még éretlen vagyok egy kapcsolathoz, pedig a kortársaim már kb 10-15. Fiúnál tart. Most 9.-be felkerültek ram van allva egy srác, de vékony, magát nem tudja megvédeni, halálra cikizi őt mindenki, bunkó stb. De folyton engem néz, meg folyton velem akar dumálni, amikor meg dumálunk reszket a keze és aladozva beszél. Szóval tuti bejövök neki, de én a barátságán kívül semmit nem akarok tőle. Mert miatta elkezdett cseszegetni az osztály is, pletykálnak, hogy egyutt vagyunk meg ilyenek.

Lehet velem van a baj, csak a béna fiúknak kellek. Oké, hogy annyira nem vagyok szép, de csúnya sem. Lehet az a baj, hogy nem járok bulizni minden héten, nem cigizek, nem teszem-veszem magam a fiúknak, nem teszem ki a mellem. Már másra nem tudok gondolni.

Tényleg már itt keresem a hibát. Hosszú barna hajam van, 170 magas vagyok, 56 kg, az arcom állitólag szép, szemüveges vagyok, jó szakmát tanulok, átlagos tanuló vagyok, nem stréber, de nem is 2-es.

Esetleg a zenei stílusokm lenne a baj? Nem hallgatok 'cuki' RTM-er, Halott Pénz fan sem vagyok, utalom Biebert, a One Directiont vagy kiket. Magyar rap fan vagyok Deniz, Sub Bass Monster, Animal Cannibals, MC Gőz, Wellhello, Artoscsabi, Hősök, Siska, Belga. Majka,Vurtist ritkán hallgatok.

Lehet a stílusom a gond? Altalaban egyszeruen öltözök, sportosabban. Farmer, póló, kabát vagy egy egyszerű pulcsi. Nem járok bluzokban aminol kilóg a mellem, meg nadragokban amiből kilóg a se ggem.

Nem vagyok igénytelen, pattanásos, büdös stb. Szóval ez nem hiszem, hogy gond. Lehet az a baj, hogy infó szakon vagyok, 28 fiú van, 3 lány. De valahogy a lanyoknal én kilogok a sorból, a masik kettő mindig teszi-veszi magát.

Nem vagyok annyira visszahúzódó, de alatalabn levegőnek néznek, keveset beszélek, de ha haverokkal vagyok akkor sokat. Nem vagyok humortalan, meg tudom magam védeni ha valaki cikizni próbál.

Tényleg Ennyire gáz lennek leírás alapján? Nem kellek csak a béna srácoknak? Hol lehet a hiba?

UI.: 1. Nem kérek semmilyen ismerkedős privit. 2. Nem kérek ócsároló kommenteket, hogy "ébredj fel, ez nem egy film sorozat." Meg, hogy "Valszeg visszataszító vagy" mert ez nem értelmes megjegyzés, hanem saját vélemény, amivel rajtam nem segítesz.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!

A helyesírási hibákért bocsánat, nem teljesen jó a billentyűzetem.



2015. szept. 25. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyen leírás alapján valószínűleg csak nincs szerencséd.

Mindenesetre azt ajánlom, hogy ne állj be a sorba csak azért, hogy legyen valakid, maradj egyéniség és légy türelmes. Fiatal vagy még, bőven van időd.

2015. szept. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy te gáz. Leírásod alapján, egy normális, értelmes lány vagy. Mivel magad is érzed, hogy nem érdekel még a szexualitás így hiányzik az a + kisugárzás. De azért a fiúk akik szerint van esélyük bepróbálkoznak. Ez mindig így volt, és így is lesz.

De elmesélek egy kis történetet.

Én olyan 25 évvel ezelőtt voltam 16 éves..(nagyjából te is olyan 15-16 éves vagy most) Emlékszem nekem is csapta a szelet az egyik osztálytársam aki ha velem beszélt, izzadt és dadogott. Tudtam, hogy odavan értem, de nekem nem jött be, hogy vékonyka, hogy dadog, úgy éreztem, hogy képtelen megmenteni ha mondjuk séta közben kirabolnának minket. Röviden: Nem éreztem az, hogy biztonságot tudna adni. Kedvesen elutasítottam.(aranyos vagy de inkább barátok maradjunk etc) Csak később jöttem rá, hogy bár akkor nem adta jelét de nagyon fájhatott neki az elutasítás. De ugye egyszer vége a sulinak és mindenki éli a maga életét.

Sok-sok év telt el amikor köszönhetően a technika új csodájának facebookon bejelölt egy férfi. Nem ismertem fel, így rákérdeztem, hogy honnan ismerjük egymást. Amikor megírta, hogy ő az a vékony dadogós, izzadós gyerek aki fülig szerelmes volt belém, azt hittem seggre ülök. Sok év után újra találkoztunk, és az állam leesett. A FÉRFI mert bizony férfi lett, olyan jóképű, izmos, hogy zavaromban nem tudtam hogy ne nézzek rá úgy mint aki menten fel akarja falni. Elmesélte, hogy fekete öves karatés, versenyszerűen sportolt. Ma rendőröket oktat önvédelemből. Magán vállalkozása van. Rendszeresen jár edzőterembe is, és figyel arra, hogy egészségesen éljen. Sosem nősült meg, bár mindig voltak barátnői. Ott hallgattam és rájöttem. Sosem tudhatjuk ki hogy fog kinézni 15-20 év múlva. Én elvált nőként, bizony néha sajnálom, hogy mégsem láttam meg a lényeget..

2015. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csinos vagy es ertelmes gondolkodasu.

A baj talan ott van, hogy nem a belsore figyelsz, hanem a kulso tulajdonsagokra, amikor egy fiu megkornyekez. Teged nem erdekel, ha o ugyanolyan erdeklodesi koru, mint te, ha ugyanakkor vekony es nem izomagyu. Itt a baj szerintem - egy izomagyuval nem biztos, hogy sokaig lenne beszelgetesi tematok, az elso szex utan mar nincs mirol beszelnetek. Inkabb legyen a baratod egy vekony testalkatu, akivel egyutt mentek pl. koncertre, es a bulikban nem a berugas a fo celotok, mint egy izomagyu, aki felvag majd veled, hogy csinos liba, jol megdugtam, aztan otthagy.

Ja, es meg egy: ne azert jarj vagy ne jarj valakivel, mert a tobbieknek ez tetszik vagy nem tetszik, megszolnak/nem szolnak meg. Szeress valakit onmagaert, az intelligenciajaert, az udvariassagaert, a kozos temakert, a kozos kedvenc zeneert, szeresd ot onmagaert. A "bena" fiu lehet, hogy tizszer ertekesebb, mint egy kozkedvenc uresfeju szepfiu.

2015. szept. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy gáz!

Légyszi maradj ilyen! Semmi baj nincs veled.

Nem kell kitenned a melled, nem kell tenni-venni magad a fiúk előtt, nem kell bulizni járnod...mert így fogsz magadnak normális srácot találni. Igen, eddig nem volt szerencséd,de mint látod, nem veled van a hiba.

Nagyon jó a zenei ízlésed is (én is ilyeneket hallgatok:P), öltözködéseddel sincs semmi baj!

Mint látod, a srácoknak bejössz (függetlenül attól, hogy ők neked nem), úgyhogy semmi baj nincs a külsőddel sem. Próbálj neked szimpatikus fiúkkal ismerkedni.

2015. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi a bajod az alacsony, vékony, vagy visszahúzódó fiúkkal? Talán ha őket se néznéd le, több esélyed lenne párt találni.

Azt megértem, hogy bunkó fiút nem szeretnél, de a fent leírt tulajdonságokkal rendelkezők miért nem felelnek meg neked?

2015. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor járj ,hájas,disznóval,egészségedre!
2015. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kinek a pap kinek a papné, kinek a fia/lánya.

Inkább legyen egy kicsit pocakos, ha már izmos nem. Egyébként meg igy a környezetemben olyan kinézetre, hogy huh. Azt látom kívülről is, hogy csak a dugásra megy.

Nekem ilyen nem kell. De írtam, nem keresem megszállottan a szerelmet, házi nyúlra meg úgysem lövök. Rengeteg időm van, mint írták a kis normális válaszolók. Nem vagyok könnyűvérű, de mindig a legrondább tuskók próbálkoznak nálam. Jó, volt már olyan is, hogy egy olyan srac próbálkozott aki mar vetig dugta a várost, de én mondtam neki, hogy menjen eggyel arrébb, én nem állok be a sorába.

De hiszem azt, hogy van valahol egy kinézetre, belsőre jó normális srac. Akivel ugyan nem az életemet tudnam leélni, de erezhetnen azt, hogy biztonságot nyújt.

Mert most elmegyünk mondjuk bulizni és egy vézna visszahúzódó csendes srac van mellettem(pont az ellentéte vagyok, ha buliban vagyok). Odajön valami bunkó tuskó és a srac hamarabb elszalad, mint én...

Na? Ilyen nekem minek kéne?

Akkor inkább leszek egyedül, vagy a barátokkal. S nem égek le azzal, hogy az úgy nevezett "pasim" elszaladt.

De az értelmes kommenteket köszönöm, hasznosak voltak!

2015. szept. 26. 11:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Én se vagyok egy vastag srác, mégis el tudtam eddig is küldeni az ilyen gyökereket. És még csak nem is vagyok az a nagy határozott ember. Szóval ez nem volt túl erős érv itt a végén.

Dehát ha neked ennyire csak a más véleménye számít az a te bajod :D Kezdem azt hinni, hogy neked csak egy kirakatfiú kell a leírtak alapján.

Amúgy neked most testőr kell vagy egy társ, akit szeretsz?

2015. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

OMG.

Nem, nem testőr kell, de ezek a srácok a saját árnyékuktól félnek, visszaszólni nem mert egyiksem, inkabb elvonultak, meg elfutottak a sajat osztalytarsuk elől is.

Akkor mi lenne ha az utcán törne rá valaki? Elsírná magát?

2015. szept. 26. 15:38
 10/14 anonim ***** válasza:

9: Miért gond, ha valaki elfut? Ki tudja, lehet, hogy kés van a támadójánál, és ha nem futna, megkéselné a támadó, akkor is, ha az áldozat erősebb nála.


Itt egy kérdés erről, a legtöbb válaszoló azt írta, hogy nem tartaná szégyellni valónak, ha egy férfi fut:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Amúgy te szembe mernél szállni egy támadóval, vagy csak a fiúdtól várnád ezt el. Mert ha utóbbi, akkor te tényleg egy testőrt akarsz, nem egy egyenrangú partnert.

2015. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!