Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mosunk mostanában annyiszor...

Mosunk mostanában annyiszor és olyan alaposan kezet, mint ahogy kéne, ahogy régebben szoktunk? És megmossuk a gyümölcsöket, zöldségeket rendesen, ahogy kell?

Figyelt kérdés

Úgy látom mostanában az ismerősökön, hogy bizony nem. A gyerekeket sem "erőltetik" arra, hogy hazaérve az első dolog legyen a kézmosás. Több helyen látom, hogy az első a hűtő nyitogatása a kézmosás helyett.

A gyümölcsöket is sokan, már a parkolóban, mosatlanul eszik. Pedig hát ki tudja milyen kézzel fogta meg valaki előtte.



2015. aug. 23. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Én 32 éves vagyok. Ha hazajövök, egyből kézmosás, és a páromnak is mondom, hogy mosson kezet. Ez alap.

Gyümölcsöt csak azt mosom meg, amit vettem. Sajátot soha, hisz mi nem permetezünk, max megtörlöm. A zöldség az koszos mindig, azt megmosom hámozás előtt is.

2015. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az jó; és hogy látod másoknál? Mert mióta észrevettem, hogy mintha nem törődnénk evvel annyira, min t korábban, elkezdtem figyelni.

Azért is kérdeztem.

2015. aug. 23. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még túlzásba is viszem, de a környezetemben erős higiéniai elmaradásokat tapasztalok. Nem mondom, az mindenkinek a magánügye, hogy milyen mocskos-vegyszeres gyümölcsöt töm az arcába mosatlanul, de legalább olyan tárgyakat ne fogdosson össze a naponta egyszer megmosott kezével, amiket más is használ.
2015. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alap!
2015. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!