Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és szeretném megismerni. Hogyan kéne megszólítanom így ismeretlenbe, és ha ez sikerülne, miről kéne beszélni vele? Ugyanazzal a szg-s játékkal játszunk (Metin2), de szerintem az hülyén hangzana, hogyha erről beszélnénk. Ugyanolyan stílusú zenét hallgatunk. Egy suliba járunk, ugyanazon a buszon közlekedünk. Hol lenne alkalmasabb? Ő 14L, én 16F.

Kissé szégyenlős/félénk vagyok, ezért lenne probléma már a megszólítás. Ha valami kimaradt pótlom.

A tanácsokat előre is köszönöm szépen. :)


2015. okt. 7. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedésnél mindig jó ha van valami hülye téma :D

A "Szia, nincs kedved beszélni/szeretnélek megismerni" is aranyos, csak lesokkolhatja :D

Megdicsérsz rajta valamit esetleg... Bár szerintem a játékos téma sem rossz, ha el tudod terelni más felé :D

Próbáld meg úgy nézni, hogy egy ember felé közeledsz, ne pedig úgy, hogy "LÁNYLÁNYLÁNYOMGPÁNIK"... Ő is biztos zavarban lesz, szóval legalább elküldeni sem fog rögtön :D

2015. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Menj oda hozzá, és egyszerűen szólítsd meg.

Hozz fel valamit. Akár azt a játékot, vagy valamit.


A hely pedig..

Esetleg ha várjátok a buszt, és még van pár perc az érkezésig, vagy ha nagyon hamar jön a busz akkor a suliban szünetben, vagy suli után.

És adni fogja magát a továbbiakban.

Ha valami kérdésed, vagy kételyed lenne akkor várom. :)

2015. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább azt ajánlanám h ekkor kezd el vele beszélni amikor már nem sok van hátra az utazásbol. Mert így ha lesznwk kínos caöndek akkor gyorsan véget fog érni ha viszont jól sikerül az egész Kkor elkérheted az elérhetősegét és majd másnap is együtt utaztok de akkor majd egész utat elbeszélgethetitek.
2015. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!