Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már kezdek belebetegedni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kezdek belebetegedni hogy nincs senkim?!

Figyelt kérdés

Hol ismerkedhetnèk?(Suliba nincs senki utcán meg senki nem szólít le ...)Annyira szeretnék már vègre egy pasit de valahogy nem jön össze :/ Az alakommal semmi baj nincs mivel kicsi korom óta táncolok,nem vagyok egy szépség királynõ de már sokszor dicsértek meg hogy milyen szép vagyok...Kitūnõ tanuló is vagyok.Mit ronthatok el vagy mit tehetnék?Ilyen discoba meg szórakozó helyekhez még fiatal vagyok.Úgy vágyom már egy ölelésre egy csókra..Volt már barátom de azok inkább ilyen gyerek szerelem szerūségek voltak..Meg volt egy 3.is de az kb. semmi nem volt talâlkoztunk 2* de elfoglalt volt a srác és annyi.

Köszönöm elõre is! :)

15/l



2015. okt. 10. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Korhatárt nem írtál..
2015. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz az ilyen kérdésekkel, mert mindenki azthiszi majd, hogy társkeresés céljából írtál ki az oldalra.

Just sayin'

2015. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira szeretnél, itt is lehet ismerkedni...Vagy a szokásos Fb-n.

Persze ezek nem az igaziak, de ki tudja ;)

2015. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár itt is ismerkedhetsz :) 16/F
2015. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, ráérsz még. :) (tudom, ez most nagyon klisés, de én egy kicsit idősebb vagyok nálad és még nekem se volt barátom)

Szerintem csak annyit kell tenned, hogy nem görcsölsz rá a témára. Az úgysem segít. Amúgy meg nem csak discoba lehet eljárni, találj egy magyar bandát, akik gyakran koncerteznek, járj el az ő koncertjeikre. Ott tökéletesen lehet ismerkedni. :)

16/L

2015. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
57%
Csak a nagy ráérésben nehogy egyedül találd magad huszonévesen is!
2015. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek! :)
2015. okt. 11. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szeretnél, írj privit! :)
2015. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia, ha gondolod írj rám
2015. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!