Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van valami valóság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami valóság alapja a feltevésemnek?

Figyelt kérdés

Manapság azt látom mindenütt hogy mindegyik srácnak rövid a haja és álltalában ezek 90% a bunkó...

Viszont egy-két hosszú hajú srácot is láttam már aki, nagyon jól bánt a párjával s nemrégiben én is beszélgettem egy szinglivel aki totál kedves segítőkész és önzetlen volt..

De a összes rövid hajú meg csak bunkó akikkel eddig találkoztam és azokat csak elküldtem.

Szerintetek igaz a felvetésem hogy a hosszabb hajú srácok/pasik értelmesebbek és jobbak?



2015. okt. 22. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit jelent ez?

Én értelmességet növesztek már két hónapja. XD

2015. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neeee XD de most komolyan szerintetek van vmi igazság benne?
2015. okt. 22. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valószínűbb, hogy neked a hosszú hajú srácok jobban bejönnek, emiatt eleve úgy állsz hozzájuk. A rövid hajúak meg tök mindegy, milyen kedvesek, bunkónak fogod hinni őket, mert az elején kifogtál pár bunkót.
2015. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3-assal, szerintem a bunkóság egyáltalán nem függ össze a hajhosszal. :DD
2015. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom a mi sulinkban általába a kopaszok s a rövid hajúak hetente verekednek és állandóan mindenkibe bele kötnek nomeg egy olyan mondatot nem tudnak mondani hogy ne lenne benne 5 káromkodás.. de az a 3-4 hosszú hajú srác az meg értelmes látszik is rajtuk de nem annyira bőbeszédűek és ezért is gondolom ezt a utcán is elég sok a taho banda ami csak rövid hajú muszklis majmokból áll.
2015. okt. 22. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel így nem teljesen értek egyet.

Egyrészt ennyire nem függ össze a haj azzal, hogy ki hogyan viselkedik.

Viszont én nagyon szeretem a fiúk haját nézni, és inkább úgy mondanám, hogy simán kivehető a stílusuk belőle. A kopaszok sokszor szélsőséges viselkedésüek, a pár centis hajjal rendelkezők határeset, a hosszabb hajú fiúk pedig gyakran valamilyen zenei stílust képviselnek (rock vagy ilyesmi) és a legtöbb ilyen akivel beszéltem, mind himsoviniszta poénokkal próbált szórakoztatni

A számomra leg viszzataszítóbb az un. focista séró. Aki így ki mer menni az utcára, azzal kissé előítéleteim vannak, mert hiába tud jól kinézni, nem szeretem ha valaki a divatot majmolja.

Na ez egy igen erős általánosítás volt, de hajviselettől függetlenül ismerek jó srácokat, szóval nyilván nem ítélhetünk meg erről egy szembejövőt :) 17/l

2015. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nincsen összefüggés a haj mérete és a viselkedés között.

Én rövid hajú srác vagyok, és tudomásom szerint sokan kedvelnek, kimondottan a jó modorom miatt (a külső meg vagy bejön valakinek vagy nem, de sok lánynak igen :D).

Sőt, van aki szerint néha túl komoly vagyok.

Soha nem voltam sem verekedős, sem agresszív.

Kimondottan nyugodt természetem van. :)


Aki megszeretne ismerni az írjon. :)

2015. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!