Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék új barátokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék új barátokat szerezni, miután már nem járok suliba? 19f

Figyelt kérdés

Idén ballagtam el gimiből, és most egy okj-s tanfolyamon vagyok, de senki sincs az én korosztályomból. Mindeki 30-40 éves, jóval idősebb mint én. Ezzel nincs is gond. A bajok ott kezdődnek, hogy sulin kívül egyikükkel sem beszélek, a volt gimis osztálytársaimmal sem nagyon beszélek.

Általános iskolából van két haverom, velük nagyon sok baromságot csináltunk, de mind kettőnek barátnője van, és fogalmazzunk úgy, hogy most nem érnek rám. Az egyiknek február vége óta van barátnője, azóta háromszor láttam, kétszer azért mert nyomtatni kellet valamit. A másikkal kéthetente egyszer beszélek és letelt. És ennyi.

Senki másom nincs, nem tudom mit kezdjek magammal. Nincs önbizalmam, lányokkal magamtól nagyon nem is beszélek, barátnő máris kilőve. Apum már baszogat, mikor hozok haza nőt.

Egyszerűen nem tudok barátokat szerezni, nem tudom hol ismerkedjek. Hetente négyszer járok edzeni, de csak este 7-8 körül tudok menni, akkor meg már csak én vagyok, senki más.

Még társkereső oldalakra is beregisztráltam, de ha írtam is valakinek válaszra sem méltatott, pedig normálisan nézek ki, nem vagyok csúnya. Most szinte egész nap itthon ülök, gépezek és nem csinálok semmit.

Valakinek esetleg van valami tanácsa vagy valami ötlete, mert ez a helyzet már nagyon nem normális.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. okt. 26. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamit sportolni. Ez bármi lehet, mindegy az. Foci, kosárlabda, kézilabda, úszás, vízilabda, küzdősportok, harcművészetek és a többi. Ott simán tudsz barátokat szerezni, akár barátnőt is. Én ezt mondom. :D Más ötletem nincs nagyon, bocsi. :/
2015. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Ez az ötlet bennem is felmerült, de sokszor este fél nyolc után érek haza, és így a labda játékok és küzdőstopok kilőve, mert este 8kor már nincs nagyon edzés sehol se :(

2015. okt. 26. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Jarj pl. koncertekre, ott hozza tudsz csapodni tarsasagokhoz. Nekem igy sikerult megismernem par embert.
2015. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj.. nem tudom mit szeretsz,de ha sportolni szeretnél valamit akkor ha szereted a sebességet és a biciklizést akkor az országúti biciklizést ajánlom! :)

Én nagyon szeretem...

A saját erődből ingyen eltekerhetsz akármekkora sebességgel ( amit ki tudsz hozni magadból) bárhova és élvezed is mert lehagyod a " mezei" bicikliseket és az autókkal is tartod az iramot! :)

Megnéznek téged az út mellett gyaloglók mert egy versenyruhában vagy az úton egy versenybiciklivel... Nagyon jó érzés..

A tudat hogy olyan gyorsan mész mint az autók... felbecsülhetetlen :D

Nem mellesleg ha országúti biciklizel akkor csatlakozhatsz versenybiciklis szövetségesekhez ahol vannak gyerekek,fiatalok, felnőttek,idősebbek.. lányok fiúk akik nagyon figyelnek egymásra hisz az út egy " veszélyes" hely.

Ott nagy eséllyel találsz magadnak társaságot mert : vannak fiatalok akik ismerkedni szeretnének,mentek versenyekre és ezzel építitek a közösséget, együtt tesztek meg utakat, ha messzi útra mentek akkor az egész csapat kivesz egy szállást ahol jól elvannak.

És ami még jobb különlegesnek érezheted magadat mert az ilyen rajban menetelő biciklistákat tuti hogy megnézik... ez tapasztalat és még hallásból is mondom.

Kitűnsz a tömegből a sisakkal,ruháddal,bicikliddel és te szinte fekszel a biciklin és ez különleges érzés.

Mikor egyedül megyek.. ( hops... mindig egyedül megyek) akkor beteszem a fülhallgatómat az EGYIK fülembe ( Majdnem megjártam mikor a 2 fülemben volt:D )

akkor úgy még jobb érzés az egész.... megy a lassú zene vagy gyors.. amilyen kedvem van és nézem a gyönyörű erdős tájat és teljesen elmerülök benne.....


Bocsánat hogy ilyen szenvedélyesen írtam le,de én nagyon szeretem és sok embernek leírom hogy próbálja ki a sportbiciklizést mert nagyon élvezhető és hátha neked is megjön a kedved. :)

Ha érdeklődnél a bicikli sport után akkor ne az legyen az első gondolatod hogy fúj szűk gatya,szűk póló.... éppen ezért különleges az egész hogy te jobb vagy mint a többi. :D


Ezt akármikor lehet tolni.... nyáron még este 8 kor is világos van és még reggel is tudsz menni vagy délben, 4 órakor 5,kor 6 kor... :D

És nyáron nagyon sok amatőr biciklis verseny van amit nagyon sokan néznek... jó érzés... bár lehet hogy csak nekem mert magányos vagyok,de mikor a célban leveszed a sisakodat és látják ki vagy.. :D


Nagyon ajánlom :) Bocsi hogy egy párkapcsolati problémák részhez ilyet írtam,de mivel nem sokan csinálják ezt a fiatalok közül ezért gondoltam leírok hogy mi a jó ebben a sportban.


Egy 17 éves fiú.

2015. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-városi könyvtár (ha van gimi biztos van az is)

-sörözők

-borozók

-facebookon különböző edzős csoportok - hátha vannak benne csajok

-szórakozóhelyek

-gimnázium alsóbb évfolyamokban keresgélj

-KOLLÉGIUM - az épület körül hemzsegnek a lányok

2015. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasonló a helyzet, engem sokan ki is használtak és már elegem van a sok libától😄 Mindig is érettebb voltam a saját korosztályomnál ,de az durva hogy az a menő hogy ki milyet/mennyit/milyen piától hányt meg hány pasit cumizott le buliban a mosdóban. Na mindegy , nem ez a lényeg ha gondolod írj 😊 19/L
2019. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!