Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy koncerten hogy lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy koncerten hogy lehet csajozni?

Figyelt kérdés
(Intim torna illegál koncertről van szó)

2015. nov. 1. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Bence, te vagy az? :'DDD
2015. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én ex barátommal egy halott pénz koncert után jöttem össze :D

fesztivál volt amúgy. leültem kicsit pihenni a barátaimmal koncert után, feltűnt hogy néz a srác már 10 perce kb. épp oda akartam menni hogy miért néz ennyire :D? amikor ő jött oda hogy ne haragudjak hogy ennyire nézett, csak tetszek neki.

mondjuk azóta nem vagyunk már együtt. vagyis inkább bonyolult kapcsolatban élünk :D

de velem ez történt. szóval így lehet :D

2015. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első! Nem, sajnos nem Bence vagyok! :D
2015. nov. 1. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán, engem is csíptek már fel (a távolság volt a baj), ám egyik ismerősömék koncerten jöttek össze 8 éve, és tavaly előtt házasodtak.
2015. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

oké, azt értem meg tudom is hogy lehet, de hogyan?

pénteken megyek a koncertre és ötletem sincs hogy mennyek oda egy csajhoz... :(

2015. nov. 4. 22:37
 6/6 anonim válasza:
cssak ne tötyöréssz meg töketlenkedj
2015. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!