Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon előnytelen külsejű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon előnytelen külsejű fiú ha nem is próbál csajozni az gyávaság vagy színtiszta reális személetmód?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki finoman szólva nem egy előnyös külsejű, se arcra se testalkatra. És ráadásul olyan adottságok ezek amiken változtatni se lehet, mert az arc adott amilyen olyan, a testalkat meg alacsony tömzsi. Kigyúrhatná magát de akkor is szarul nézne ki.


Na most nem csajozik meg se próbál azt mondja nemes egyszerűséggel: minek? Hát nézz rám. Ki a szarnak kellenék? És erre nehéz mit mondani mert sértegetni nem akarom, de magam is így gondolom.


Na most lehet ilyen bölcsességeket sütögetni hogy ha nem is próbálja akkor… de ez maszlag, mert az ő esetében ha meg is próbálja se lesz semmi max pofára esik. Siker kizárt.

Mint ahogy trabanttal se állok le sportkocsikkal versenyezni, nem azért mert gyáva vagyok hanem azért mert van annyi realitásérzékem hogy tudjam totál felesleges.



Szóval ő gyáva vagy csak realista? (Nem, nem rólam van szó a trollok kedvéért)


2015. szept. 15. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek csak kifogások... 22/F
2015. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legjobb barátom hasonló szemléletű, de én irreális látásmódnak nevezném, ha nem próbálja meg soha nem is lesz semmi.
2015. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-esnek hidd el nem csak kifogás.

De ha netán lány vagy akkor majd megadom neki az elérhetőséged aztán randizhatsz vele. Hidd el sikítva szaladnál ki a világból.

2015. szept. 15. 13:57
 4/10 A kérdező kommentje:

ha nem próbálja meg soha nem is lesz semmi.


Visszatértünk az elejére. Rendben van megpróbálja. Nem 1x, töbx. És akkor mi lesz? Amennyi próba annyi pofára esés, ez lesz. Mint írtam: siker kizárt. Max ha a csaj vak.

2015. szept. 15. 13:59
 5/10 A kérdező kommentje:
De még ha vak is a csaj egy megkeseredett befordult morgós kutya annak se kell.
2015. szept. 15. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha még iskolások vagytok, akkor nem kell feltétlenül csajozni. Nekem is volt egy csomó osztálytársam, aki nem tette. És nem azért, mert csúnyák voltak.

Egyébként meg simán lehet párja, hiszen nem minden lány tökéletes, se külsőre, se belsőre.

Meg attól, hogy a külseje nem előnyös (mondjuk szerinted nem előnyös, lehet, hogy valakinek ő tetszik) még lehetnek olyan tulajdonságai, amik tetszenek másoknak. Személyiség, humor, értelem, intelligencia . ..

2015. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Jó nagy egy g*ci vagy kérdező. Még a legrusnyább emberekre is rátalál a szerelem, inkább bíztatnod kéne, még akkor is, ha Te így gondolod. Alapvetően az, hogy ennyire alacsonyítja magát, a kisugárzásának sem tesz jót. De ugyan küldj már egy képet, vagy valamit erről a srácról, rohadtul kíváncsi vagyok. :D
2015. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szép,hogy így vélekedsz haverodról. Majd talál valakit,ha nem nagyok az elvárásai.
2015. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Még a legrusnyább emberekre is rátalál a szerelem,



??

AZ lehet csak ha az a szerelem nem kölcsönös, akkor szopás!

Én is voltam már szerelmes olyanra aki rám se akart nézni. Életem eddigi legszarabb élménye volt.

Szóval semmire se megy vele ha "rátalál", főleg ha valami full extrás csajba szeret bele aki levegőnél is kevesebbe nézi majd.

2015. szept. 16. 12:58
 10/10 A kérdező kommentje:

Majd talál valakit,ha nem nagyok az elvárásai


NA ez az!!


De az elvárások meg naygok mindenki a "tökéletest " hajszolja.

Van az osztályunkban egy csaj dagadt ronda pattanásos és neki is a "tökéletes pasi" kéne, aki 190 magas sportos jóképű stb.

Csak hát egy ilyen fiú egy ilyen ronda libára rá se néz ez a gond.

Aki meg fiúban is olyna mint ő lányban ronda mint a bűn, az meg neki nem kell.

És ennyi a kör bezárult.

2015. szept. 16. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!