Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeret senki? 14/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret senki? 14/l

Figyelt kérdés

Nincs baratom es soha nem is volt, viszont szeretném, hogy szeressen egy olyan srác akit én is szeretek. Tele vagyok szeretettel csak nincs kinek odaadnom es nincsenek igaz barataim se. A fiuk nem mernek odajonni hozzam, vagy visszataszito szemelyisegem van?

Tulajdonsagaim :) : mosolygos, normalis lany vagyok, ha nagyobb tarsasagban vagyok nem merek nagyon megszolalni, nehogy rosszat mondjak. Nyitott vagyok mindenki fele, de ugy erzem, hogy ha mondok valamit az senkit nem erdekel :( mostanaban teljesen depresszios vagyok, mert a tesom elkoltozott itthonrol... segitsetek kerlek !!


2015. nov. 3. 20:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sajnos velem is ez van,én már teljesen feladtam. Úgysem fogok kelleni senkinek sem,csak mert nem vagyok szép.
2015. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is úgy szeretgetnék egy lányt de sajnos most nincs kit 16/F
2015. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szüleid és a tesód is szeret...csak máshogy.A kisugárzás is fontos mert mindenki boldog párt szeretne nem depiset.Ehez magadat is szeretned kell.
2015. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Te leány! 14 éves vagy, most jöttél re a gyártósorról. Várjál már egy kicsit ezzel. Értelek, hogy jó volna valaki, de a depresszióval és az önsajnálattal 14 évesen nagyon gáz foglalkozni. Ne parázzál már, úgyis lesz valakid. Nem hiszed el? Nem kell, de akkor ne panaszkodjál, ha nem is próbálsz tenni azért semmit, hogy legyen valakid.
2015. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak azt erzem ha nem lesz valaki akit szerethetek, akkor egyre gonoszabb es depisebb leszek. Szep vagyok sokak szerint, de megis ketsegbeejtoen egyedul vagyok. A sulimban is ki vagyok kozositve es egyatalan nem ertem miert szerintem nincs ra okuk.
2015. nov. 3. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
nem szép lányoknak is már van egy 4 éves kapcsolatuk ,ne sajnáltasd magad
2015. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy ,akkor meg mit rinyálsz? általába mi fiúk félünk odamenni a szép lányokhoz,föleg ha még depresszos is vagy,az már rossz omen
2015. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legalább nem vagyok ezzel az érzéssel egyedül
2015. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Senki sincs egyedul, csak neha nehez megtalalni azt aki ezt megerti.
2015. nov. 3. 20:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Jézusom, 14-15 évesen ne nyafogjon már mindenki azon, hogy nincs pasija/csaja. Elég gáz, hogy ennyire nincs élete ennek a generációnak.

Menj el egy állatmenhelyre önkénteskedni, vagy különböző szervezeteken keresztül embereknek (pl.: árva gyerekeknek, szegényeknek/hajléktalanoknak, betegeknek, idősek otthonában élőknek) is segíthetsz, igaz kicsit megterhelő tud lenni néha, de inkább lelki feltöltődés. Rengeteg szeretetet tudsz adni, és a sokszorosát kapod vissza! Nem mellesleg a saját problémáidról is megfeledkezel, és büszke lehetsz magadra, hogy hasznosat csinálsz.

Szervezzetek a szüleiddel programokat, kiránduljatok, üljetek le egy beszélgetős-teázós-társasjátékozós délutánra, ezek is csodákat tudnak tenni. Ne feledd, a szüleid szeretnek a legjobban a világon! (Jó esetben, vannak azért más történetek is...)

A barátok már kicsit komplikáltabb téma, rájuk nagy szükség van. Nyiss esetleg azok felé, akik hasonlóan visszahúzódóak, mint te. Próbálj meg beszélgetni mondjuk egy olyan évfolyamtársaddal, akivel eddig esetleg köszönőviszonyban sem voltál.

Mindig gondolj arra, hogy a családod, az igazi barátok és az állatok(!) mindig melletted lesznek, akkor is, mikor a "nagy szerelem" már cserbenhagyott volna.

15/L (nekem speciel eszemben sincs pasizásra pazarolni az időmet, pláne nem ezekre a mai neten ismerkedős, egoista bunkókra)

2015. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!