Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha egyáltalán...

Mit csináljak, ha egyáltalán nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Persze családon kívül. 'Barátoknak' csak akkor vagyok fontos, ha szükségük van rám. Suliban alig hagynak megszólalni, ha én beszélek egyből leszólnak, például ha a helyes választ mondom csoportos feladatnál sose azt írják, pedig általában mindig helyes. Semmi önbizalmam, már suli előtt se volt, de most még rosszabb. Nyáron senki se keresett, pedig jó nyarat szerettem volna. Egyre szarabbnak érzem az életet. A testvéreim népszerűek, csak én vagyok ilyen nyomorék. Próbálok normális lenni, külsőleg átlagos vagyok, viszont ha hozzám szólnak néha befeszülök és csak eldadogok valamit. Utálok élni, és magamat is utálom, hogy ennyire életképtelen vagyok. Mit csináljak?

15/L


2015. szept. 4. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá, és egy hatalmas nagy gonddal kevesebb lesz az életedben!
2015. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Így semmi értelme élni. Inkább változtatnék, nem akarok hozzá szokni.
2015. szept. 4. 18:35
 3/11 anonim ***** válasza:
En szeretlek nevtelen arctalan virtualis dragasagom megy a sok oleles
2015. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

magadat szereted?

1 ahol, hogy szeressenek szeretetre méltónak kell lenned.

2 nem az kell, hogy valakivel legyél, aki jó veled, szeret.téged, hanem az, hogy te legyél jó magadhoz, szeressed magad, tudd magadat boldoggá tenni (nem a maszturbálásra gondolok, mint megannyi troll)

2015. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 már miért ne lenne értelme élni?


Az az életed értelme amit adsz neki!

2015. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mert ha csak másodszereplő vagyok az életemben, nem az érdekel, hogy mi a jó nekem, hanem mi felel meg másoknak. Ezt nem olyan könnyű csak úgy leszarni. Próbáltam, de nem ment. Néha félek mások előtt enni, járni, elgondolkodom, hogy hogy válaszoljak, vagy hatszor átgondolom a hangsúlyozást mielőtt megszólalok. Így csak szenvedek, meg görcsölök a dolgokon, szóval sok értelme nincs.

Próbálok kedves lenni, vagy szerethető de az osztályba is pont azokat bántják, aki a legrendesebbek. Én meg csak egy szürke kis egér vagyok és kussolok, semmi élet nincs bennem sulis napok.

Köszönöm a válaszokat, és virtuális ölelést küldőnek is, hogy nagyon aranyos.❤

2015. szept. 4. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Legjobb megoldás hogy ha új társaságot keresel.

Bátyám party fotós egyszóval rengetegen ismerik az országban,engem meg még a városba se ismernek olyan sokan.De ez így van jól.

2015. szept. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De meg fiatal vagy barmit kezdhetsz az eleteddel a tarsasagoddal es mindennel, habar en se vagyok oreg 22 epphogy mit meg nem adnek hogy ujra ennyi idos legyek es hogy ne szalasszam el az eletet amit igy visszagondolva jocskan hagytam elszaguldani magam melett. De most en is csak egyedul vagyok egy idegen helyen es orszagban es csak virtualis atrocitasok ernek ami epp arra eleg hogy ne dobjak el magamtol mindent. De mind1 is nem ez volt a kerdes hanem. Ne vard hogy a barataid keresnek mert ez csak egy rossz kifogas arra miert nem cselekszel. Es gondold at eggyesek megerik e hogy foglalkozz veluk es nem csak wasted time. Ha nincs mas keress masokat ha csak 1-2 embert akkor annyit. Akikkel repul az ido es gyulnek az emlekek meg a storyk es nem csak azert baratok mert pl heti 5x talalkozol veluk hanem mert tenyleg erdekli oket mi van veled. Masik hagy fel a fejben toprengessel inkabb cselekedj spontan en mint almodozo es multban elo ha csak a felet megtettem volna amit elgondoltam vagy atgondoltam most nagyon nem itt tartanek ahol most. Veszteni valod nincs butasagot mondasz lehet h vicces lesz lehet h nem de a zavarodott hebegesnel biztos jobb. Folyt. Kov
2015. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha kaptál egy olyan választ,amit jónak gondolsz,akkor írj rám,mert ugyanez a helyzet.Csak én már 19 éves vagyok.


19/L

2015. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Ugyanez volt velem a helyzet, de leküzdöttem ezt az elhanyagoltságot! Nagyon egyszerű!


Rengeteget töprengtem ugyanezen a dolgon, hogy mit csináljak. Rájöttem, hogy csak meg kell nyílni egy nagyon kicsit minden ember felé. A reakciókból egyből kifogod szúrni, hogy ki az, akit teljesen hidegen hagysz, és ki az, akinek egy kicsit felcsillan a szeme.

Na én megtaláltam azt az egy embert, akinek felcsillant a szeme (hozzáteszem ő is ugyanolyan hányatott sorsú volt, mint én)! Együtt lógtunk folyton, jobbnál jobb dolgokat csináltunk, és szépen körénk gyűlt még 2 ember. Na mi most így alkotunk mostmár még egyel kiegészülve egy 5 fős csoportot, akik elég komolyan meghatározzák a környezetüket, és ezek által elég sokan tapadnak hozzánk (bár személy szerint a "piócák" eléggé zavarnak). Remek kis társaság lettünk, feltételek nélküli barátság :)


Csak annyit kell tenned, hogy erőt veszel magadon, és megnyílsz :) Hidd el, elsőre hihetetlen nehéznek tűnik, de utána visszagondolva hihetetlenül könnyű :)


Ha kételkedsz, hogy ez sikerülhet, akkor csak gondolj bele, hogy nekem sikerült, és én mélyebb gödörből indultam, mint te :) 16/F

2015. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!