Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi bajuk van az ilyen lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van az ilyen lányoknak?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy lány a giminkből. Egy évvel fiatalabb nálam.

Gondoltam, mivel élőben kéthetente ha egyszer látom, ezért ráírok facebookon. Beszélgettem vele egy kis ideig, tök kedves volt és meglepően beszédes, aztán rákérdezett, hogy miért is írtam rá. Mondtam, hogy mert szimpatikusnak tűnik, erre írt egy hosszabb szöveget, hogy ő rá általában a fiúk mindig hátsószándékkal szoktak írni, mire én írtam hogy nincs hátsószándékom. Ő pedig le is zárta a beszélgetésünket (örökre) egy oké-val.

Másnap ráírtam és többet nem írt vissza..

Azóta kb 3 hét telt el.. Nem tolakodtam, összesen 2 üzenetet küldtem neki még utána, hogy ne tűnjek zaklatónak.

Csodálatos módon ma végre úgy hozta össze a sors, hogy a közelemben volt és rátudtam köszönni.

Ránéztem, rámnézett, köszöntem (hallania és látnia is kellett a köszönésemet), erre hirtelen elkapta a fejét.


Azt hittem, hogy élőben van azért annyi benne, hogy legalább visszaköszön, vagy ha már keménykedni akar, akkor jelzi azzal, azt hogy nem gyáva, hogy nem fordítja el a fejét..

Mi a rák baja van?

Tehát nem mondtam semmi rosszat, nem tudhatott meg rólam semmi gázat, ha nem tetszem neki, akkor mi a gyíkomért nem mondja meg, és akkor nyugta lenne tőlem?!


Még ha egy totál fullos 500+ lájkos mindenhéten szétcsapós felmosórongyról lenne szó, akkor megérteném, de ez a csaj nem is olyan epikusan nagy szám, hogy legyen mire fennhordani az orrát..


2015. nov. 4. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

biztos, hogy semmi bántót nem irtál neki?


én a helyedben 'elkapnám' ( persze nem szó szerint) a folyoson és megkérdezném nyugodtan, hogy miért csinálja ezt?


hány évesek vagytok?

2015. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, a leírtak alapján ebből az jön le, hogy jobban örült volna, ha van hátsó szándékod. Lehet, hogy úgy értelmezte, hogy nem akarsz tőle semmit, csak beszélgetni.

Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem nyilatkozik arról, hogy neki bejössz vagy sem. Lehet, hogy félős.

Kicsit ellentmond magának. Szerintem az ilyen lányokkal nem érdemes foglalkozni, majd megjön az esze. Most sztem még nem tudja, mit is akar.

2015. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi lehet az oka? szülői tiltás? testvéri csesztetés? stb stb és még sorolhatnám szerinted mit válaszolna egyes kérdésére?
2015. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen ratyi nőkre nem érdemes cseszni az időt , mert nyomorékok. Ezeknek tipikusan csak addig van önbizalmuk míg páran adják alájuk a lovat , különben meg otthon sírnak esténként. Szánalmas az ilyen, ne foglalkozz vele, jobban jársz.
2015. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!