Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi bajuk van a lányoknak?

Mi bajuk van a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mindegyik sír hogy jaj nincs egy normális fiú aki megbecsülné, nem csak kihasználná meg a szokásos szöveg. Én pont ilyen lennék aki megbecsüli a barátnőjét, több lány szerint is jól nézek ki, izmos vagyok stb de valamiért mégsem jön össze semmi. Miért van ez? Legjobban az háborított fel amikor egy lány azt mondta nekem hogy az a baj velem hogy túl jó vagyok. Ilyen van?:O Lehet olyan hogy túl jó? Vagy ha ennyire jó vagyok akkor miért nem jön össze velem? Ezt sehogy sem bírom felfogni. Ráadásul volt egy lány akinek csaptam a szelet de mégis egy olyat választott helyettem aki csak kihasználta, megcsalta, ráadásul több lány szerint is jobban nézek ki attól a gyerektől. Ezt valaki megmagyarázná nekem hogy is van ez? Meg kezdtem már azt hinni hogy csak udvariasságból mondják hogy nem nézek ki rosszul, de tényleg nem a kinézetemmel van gond mert már tesóm facebookjából is utána lett járva hogy mit gondol pár lány. Tehát ezt nem értem.

2014. jan. 10. 20:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy alfa, nem vagy rossz fiú. Kubai mácsónak kell lenni, értem?
2014. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen személyiség mellett ne csodálkozz!
2014. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Amélia:) ***** válasza:
A kinézet az egy dolog, de milyen a stílusod? A kisugárzásod? Lehet veled jókat beszélgetni?
2014. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
81%

1. Csak épp nem jön össze. Megesik

2. Valami bénaság van a személyiségedben, kommunikációdban, megjelenésedben, kisugárzásodban.

2014. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
de pont az olyan kubai macsók miatt sír a szájuk, mert általában azok csalják meg stb
2014. jan. 10. 20:52
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Elbaszott egy világ ez gyerekek. :/
2014. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
58%
ha te csak olyan lányokat ismersz, akiknek kubai macsókra sír a szájuk.... na akkor komolyan..... benned van a hiba.
2014. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

# 2

kifejtenéd bővebben mi a baj a személyiségemmel, lehet tényleg ez a baj kíváncsi lennék a véleményedre


# 3

Szinte bármilyen témában tudok beszélgetni valakivel olyanról is ami nem érdekel, viszont kezdeményezni nem mindig szeretek témát.

2014. jan. 10. 20:55
 9/47 A kérdező kommentje:

# 2

kifejtenéd bővebben mi a baj a személyiségemmel? lehet tényleg ez a baj kíváncsi lennék a véleményedre


# 3

Szinte bármilyen témában tudok beszélgetni valakivel olyanról is ami nem érdekel, viszont kezdeményezni nem mindig szeretek témát.

2014. jan. 10. 20:56
 10/47 anonim válasza:
91%
Szia! Az egyik ismerősöm ezt osztotta meg.Akárhogyis nem tetszik ez a stílus nekem , a lányok erre buknak : Srácok! Vonjunk mérleget: több gyönyörű csaaj van online mint a klubokban este. :)Az internet telis tele van "csiszolatlan gyémántokkal" ha értitek . Ennek ellenére igencsak melós kihozni belőlük a drágakövet. Szerencsénk, hogy a legtöbb férfi csak kis vödörrel és egy rozsdás lapáttal dolgozik célszerszámok helyett(egyeniség eredetiség kicsit arrogánsabb viselkedés, pimaszabb kell lenni. Kevésbé szemérmes. Kedvesen nagyképű. Olyasvalaki, aki után szaladnak a nők, mégis mindig egy lépéssel gyorsabb náluk....ha elég módszeres vagy, egy egész bányát kivájhatsz.
2014. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!