Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a problémámról, megoldás lehet a nagyobb testtömeg vagy lehet valami más bajuk van a lányoknak velem, talán az arcom csúnya és azért tartanak csúnyának, azért nem adnak esélyt nekem a vonzó csajok?

Figyelt kérdés
Magamról annyit, hogy külsőre nem nézek ki annyinak, mnt amennyi vagyok, nem vagyok egy férfiállat külsőre és még alacsony is vagyok. Sok alacsony lány van, de őkk sem ájulnak el, ha képet látnak rólam, ső, inkább menekülőre fogják... Neveztek már rondának, nyominak, aranyosnak, cukinak, helyesnek egyaránt, más-más lányok. Nyílván, aki helyesnek tartott az nekem nem volt az esetem, vagy a távolság miatt nem lett sem köztünk. Azon gondolkozom, hogy a nyomi, girnyó alkatomat hány kilóra kéne kigyúrnom, hogy kelljek a lányoknak? Lehet, hogy kigyúrt törpeként a lányok meglátva akarnának engem? Ti mit gondoltok erről vagy a fejem, arcszerkezetem a nagyobb gond, mert olyat is kaptam mrá csajtól, hogy "hehe mekkora orrod van már". Jó, hát tini volt, de legalább őszinte. lehet a nagy orrom a főprobléma? Nagyon úgy látom, hogy a fiatal csajoknak a külső nagyon fontos, kivéve az olyan lányokat, akikre rá sem néznek a fiúk, de őszintén szólva én sem tudok vonzódni ezekhez a lányokhoz. Szóval, ha azt mondjátok, kigyúrva vannak esélyeim a lányoknál és végre elérhetetm, hogy nem gúnyolnak ki én megyek és kigyúrom magam, persze előbb munkát és pénzt kell szereznem, mert jelenleg semmi pénzem...

2013. jún. 21. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és majd én megmondom neked mi a megoldás
2013. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Estére úgy néz ki előrajzanak a " nekem soha nem lesz barátnőm, mert csúnya/előnytelen/nem vonzó vagyok".

Eddigre fárad el mindenki az egész napos krájziszban?

2013. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 _Jessy_ ***** válasza:
Mit jelent a nagyobb testtömeg? Azért gondolom nem mindegy, hogy az elvárthoz képest +10 - +20kg, vagy +70 - +80kg felesleg van.
2013. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!