Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hogy van, mi bajuk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy van, mi bajuk a lányoknak velem?

Figyelt kérdés
Na szóval többel is beszélgettem, kértek képet, küldtem. Tudom magamról, hogy nem vagyok egy csúnya gyerek, de kb annyit írnak hogy helyes vagy, jól nézel ki, és utána nem írnak.... miért?!?!?! Nem tudom felfogni hogy whyyy!! You dont say áhhh nem értem mi velem a baj :D? 18f

2015. máj. 17. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet van pasijuk és azért nemnírnak:) 16L
2015. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 To7ka ***** válasza:
100%

Van a helyes pasi, akinek kell a jó szöveg, jól kell hogy érezze vele magát a lány a beszélgetések során, értelmesnek, intelligensnek kell lenni. Általában ebből lesznek tartós kapcsolatok, ha a lány is épp arra vágyik.

És vannak az olyan helyes pasik, kifejezetten izmosak is, akik átküldik a képet és a lány kezd intenzíven érdeklődni, ebből meg általában jó hancúrok lesznek.

Szerintem javíts még a komm. készségeiden, tartsd fent a beszélgetést, az egy apró pontja legyen, hogy képet cseréltek, az egyéniségeddel nyerd meg őket!:)

2015. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sokat dumáltunk, utána ment a kép, aztán sekép..... sehang.....
2015. máj. 17. 13:34
 4/14 anonim ***** válasza:

azt hiszem hogy hallottad már azt a szállóigét hogy nem csak a külső számít egy lánynak

ha belsőd vagy a viselkedésed nem tetszik a lányoknak akkor várhatod a csodát

érdemes inkább őket dicsérni nem pedig várni hogy ők téged dicsérjenek

emeld fel a lányt az egekbe a szép szavakkal, akkor talán be fogsz nekik jönni

2015. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én mindig hepi vagyok még barátságos, szerintem semmi bajuk nem lehet velem :D
2015. máj. 17. 13:44
 6/14 anonim ***** válasza:
jártam már én is így, szard le, hagyd a p*csába és próbálkozz más ismerkedős helyzettel, nem jó mindig ez a titokzatos chatelés, élőben sokkal és élvezhetőbb
2015. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
dobj egy képet :-) kíváncsi vagyok :-)
2015. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldj :)
2015. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát írjatok rám, mi vagyok én? Jótétlélek xd?
2015. máj. 17. 14:03
 10/14 anonim ***** válasza:
simán elcseszett vagy! mi a bajuk a lányoknak velem, nyaaaa nyaaaaa, nekem miért nincs barátnőm????? Mert egy hisztis pi*sa vagy. légy férfi, oszt lessz csajod
2015. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!