Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok? Miért nem válaszoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Miért nem válaszoltok?

Figyelt kérdés

Akárhányszor beszélgettem egy lánnyal Facebookon, Élőben, Tinderen, vagy bárhol máshol a beszélgetések 80%-a azért fejeződik be, mert már nincs bőr az arcomon a 3. nap újra nekem ráköszönni, hogy "szia". Ti miért nem írtok? Miért nem kérdeztek? Csak én fogok ki ilyen lányokat, akik ennyire magukkal vannak elfoglalva és nem akarnak társalogni? Még csak az indokot sem értem, hogy miért, pedig nem tartom magam ronda gyereknek. Tudom, hogy ezen nem múlik semmi, de mégis a külső az első benyomás.

16/f



2015. nov. 6. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem írnak, mert valószínűleg nem érdekled őket.Ha más az oka, akkor azt úgy sem fogod megérteni "férfi" gondolkodással.
2015. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
meer gyávák, és gyengék
2015. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hat èn lány vagyok, de ezt mondjuk èn sem èrtem. Marmint ha nekem bejön egy fiu, akkor simán ráírnèk ès nem mindig várnám meg hogy ő írjon először, tudva hogy ez mennyire idegesíti a pasikat.

Esetleg lehet egy ok, hogy pl egy lány ebből látja hogy valóban kell e a fiúnak ès a fiu kèpes harcolni èrte, avagy sem. De mondom, èn lánykèmt hülyesègnek tartom ezt:D

2015. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3-as válaszban ott van a lényeg: "Marmint HA nekem BEJÖN egy fiu, akkor simán ráírnèk".
2015. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok akik szeretik ha kitartó az a srác aki akar valamit.. az ilyenek biztosan nem fognak írni neked,és ha te a 3. nap után azt mondod hogy "áhh nem írok többet",akkor nem voltál elég kitartó.. nem tudom persze hogy a te esetedben hogy zajlott a dolog,de ha én tényleg akarok valamit egy nekem nagyon tetsző lánytól,akkor simán ráírok 20 nap után is
2015. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha nincs megalapozott téma akkor hogy? Csak a sziáig, meg a most értem haza-ig jutok el velük. Akkor meg mit írjak neki? Mit kérdezzek?
2015. nov. 6. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Sz*rnak rád, ha rájuk írsz, hogy szia most értem haza és eddig juttok, akkor vedd észre, hogy FÜST.
2015. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, velem is ugyanez van csak a fiukkal...:)
2015. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én épp most vagyok ilyen helyzetben, hogy van egy srác aki már sokszor rámírt és tetszik. Mostanában nem írt és gondolkoztam azon, hogy én írjak neki. De szerintem nem fogok eddig eljutni.Egyrészt mert nem szeretném, hogy amikor élőben találkozunk, akkor ne tudjunk miről beszélni, mert hogy már mindent megbeszéltünk. Másrészt nem tudhatom, hogy azért ír rám, mert unatkozik, vagy mert én is bejövök neki.:) 15/l
2015. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek több oka is lehet: Az egyik, hogy tényleg hidegen hagyod azt a lányt

A másik hogy a lány nagyon félénk, vagy azt hiszi, hogy túlságosan nyomakodónak tartod majd emiatt. Az is lehet, hogy (tapasztalatból) nem akar egy "fegyvert" adni a kezedbe, ugyanis ha rád ír, azzal egyértelműen közli, h nem közömbös irántad, amit a fiúk ki tudnak használni, ellene fordítani.

Igazából még egy csomó más lehetőség is van, de ezek a leggyakorabbiak.

2015. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!