Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nállatok mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nállatok mi számít egy srácnál? Kivel jöttök össze hosszabb kapcsolatra illetve egy éjszakás kalandra?

Figyelt kérdés

lehet hogy hülye a kérdés én egy 19 éves srác vagyok. sajnos még csak egy kapcsolatom volt az is egy hétig tartott. Nállatok milyen pasik jönnek be. milyen csajozós szöveget hallottatok mostanáben... nállatok mitől "férfi a férfi" és merre szoktak rátok nyomolni (pl.: disco, strand, utca, stb)

Tudom lehet hogy kicsit hülye a kérdés, de engem most ez érdekel, mert valahogy sosem tudom hogy hol mikor hogyan csajozzak, úgy, hogy sikeres is legyek. amugy a külsőm olyan átlagos. nem olyan rossz de nem is király...

eéőre is kösz


2011. jún. 25. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom ismered a mondást miszerint: "a külső megfog, a belső megtart..." ez valamilyen szinten igaz is, de nem mindig....

nekem pl tetszett már ilyen tök menő nagyon helyes srác,de nem azért, mert milyen a külseje, hanem azért, hogy mindig önmagát adta....viszont tetszett olyan srác is, akit rajtam kívül kb mindenki leszólt h milyen csúnya sztem meg kedves lehet, és nem is csúnya

a legfontosabb a belső, az, hogy önmagadat add a csajok társaságában....szeretem ha egy srácnak van humora és akárki bárhogy is tagadja, az igenis jó, ha egy srác romantikus...(de ne rögtön mikor még össze se jött vkivel)

2011. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Őszinte válaszokat nem nagyon fogsz kapni, a lányoknak csak a külső számít. Átlagos külsővel csak a csúnya lányoknál érdemes próbálkoznod.
2011. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor most mindenkit kérek hogy komoly őszinte válaszok legyenek :S
2011. jún. 25. 09:40
 4/12 anonim ***** válasza:

09:36

ez hülyeség! utálom mikor ezt mondják a srácok, mert pont hogy ők szokták ezt csinálni!(tisztelet a kivételnek) mással szóba se állnak csak a legszebb csajokkal a legtöbben


még a legnagyobb plázap*csák is foglalkoznak a fiú belsőjével, hisz ha valaki szemét velük, azzal nem maradnak együtt....aki pedig nem plázap*csa az meg a belsőt helyezi előtérbe és ezután mérlegeli a külsőt:D

2011. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azt hiszem ezt az összes lány nevében mondhatom: imádjuk ha egy pasinak tetszünk és beszólogat, ha csúnya, ha helyes mind1. legyen humorérzéke, nagy szája (ne bunkó, meg nagymenő) és ne legyen visszahúzódó, félénk :)
2011. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
09:43 Ezt komolyan is gondolod? Csak mert nagyon nem így van. Kivétel nélkül mindannyian inkább egy jóképű, de bunkó és sötét srácot választotok, mint egy ronda, de kedves és okos srácot. Ráadásul előbbi bármit meg is tehet veletek, addig nem dobjátok, amíg nem találtok egy még jóképűbbet.
2011. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amit tudsz tenni:

- külsőt rendbehozod, amennyire csak lehet, hogy legalább egy erős átlagos legyen. Frizura, ápoltság, sport.

- Ezzel növeled az önbizalmad is, és könnyebben tudsz majd csajokkal beszélni.

- Gyakorolj sokat, és olvass sokat, ha magadtol nem megy. Próbáld ki, hogy a te stílusodhoz mi illik.

2011. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyen legalább annyira intelligens mint én, ápolt (a külső megjelenés majdnem teljesen mindegy), és ne éljen az anyjával.....
2011. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

akkor kb mindeggyikre válaszolnék. én azt kértem hogy mindenki magából induljon ki, bár volt egy két olyan aki többesszámba gondolkodot, ami nem olyan rosz... egy kérdésre nem adot még senki sem választ, az hogy egy éjszakás kalandba bele szoktatok e menni és ha igen akkor kivel?

én azt mondom hogy ahány ember annyi szokás, de ami tény az tény... vannak hasonló emberek, és nem árt ha ismerem.

az utolsó komentálónak: végülis igazad van, bár az a kérdés hogy kinek mi az átlagos. nem tudom hogy tudnál e segíten a "stítusom megtalálásában meg egyébb dolgokba"

ha nem gond elküldöm e-mailba az msn címemet, ha tudnál segíteni azt megköszönném, ha meg nem szeretnél, akkor légyszi ne vegyél fel...

2011. jún. 25. 13:42
 10/12 A kérdező kommentje:

öm:10:41 esnek ment az üzenet.

utolsó:kicsit egoista, de egész korrekt :D

2011. jún. 25. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!