Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthattam el? (bővebbe lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el? (bővebbe lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel tök jóban voltunk meg minden, csomót beszélgettünk, szóval teljesen boldog voltam, reménykedtem hogy hoszabb távon is összejöhet valami. Próbáltam elhívni randira, de nem ért rá mindig, meg nekem is sűrű heteim voltak akkoriban. Aztán ősziszünetben jött neki az az ötlete hogy nincs-e kedvem elmenni vele könyvtárba, aztán tanulni. Mondom oké, úgyis én is elvagyok maradva a dolgokkal. Randinak nem mondanám, mert még pár szaktársunkat is elhívtuk. Aztán attól a naptól kezdve teljesen elhidegült tőlem. Alig ír vissza, élőben sem beszél velem annyit, sőt legutóbb szinte rám sem nézett... Pedig aznap (mikor könyvtárba mentünk) nem csináltam semmit, amin megsértődhetet volna. Kicsit korábban le kellett lépnem, de ezt még előző nap elmondtam neki hogy este dolgom van. Szóval teljesen értetlenül állok a dolgok előtt... Szerintetek engedjem el vagy próbálkozzak még?

2015. nov. 13. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném miért viselkedik így,mert az valóban furcsa.
2015. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*ez.
2015. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!