Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ronthattam el, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ronthattam el, hogy ez lett a vége?

Figyelt kérdés

Véletelnül összefutottam egy sráccal, elbeszélgettünk, elérhetőséget cseréltünk, de azóta nem válaszol, ha keresem. És jó eséllyel nem is látom többet.

Pedig megbeszéltünk egy direkt találkozót is, napra pontosan, csak az órát kellett volna tisztázni. De most eltűnt, és levegőnek néz.


Mit csinálhattam rosszul?



21L, 21F


2015. okt. 27. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted elég adatot adtál?
2015. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen elérhetőséget adtatok meg egymásnak?
2015. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem válaszol mikor keresed nagy valószínűséggel elveszítette az érdeklődését irányodba. ÉRdemes olyan férfiakra fordítanod a figyelmedet, akik meg akarnak ismerni...


Én ugyan ezt az esetet éltem meg 2 hete. Nem a legjobb érzés, de el kell fogadjam hogy a csajszi "letoj". Nem futhatunk olyan szekér után ami nem akar felvenni nemde? :)


26F

2015. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!