Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nehéz normális párkapcso...

Miért nehéz normális párkapcsolatot találni manapság?

Figyelt kérdés
Hol találtok normális barátot/barátnőt magatoknak?

2015. okt. 21. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra az, hogy normális?
2015. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 _Harry Potter_ ***** válasza:

Csak annak nehéz, akinek maga az ismerkedés is nehezen megy.


Gondolj bele, ha van mondjuk egy pasi, akivel 10-15 lány akar egyszerre járni, akkor lehetősége van kiválasztani közülük azt, aki bejön neki. Abból valamelyik csak szimpatikus. Ugyanez igaz a csajok esetében is. Akinek a lábai előtt hevernek a férfiak, azt kiválaszthatja magának azt, akiről úgy gondolja, megfelelő párja lehet magának a csajnak.


Viszont az olyan emberekkel, akikkel nem akarnak járni, és maga sem az ismerkedés mestere... nos, azoknak tényleg nehéz.


Én úgy találtam magamnak barátnőt, hogy csajoztam. Randizgattam többféle lánnyal, és végül azzal maradtam, aki a legjobban megtetszett külsőre és belsőre is.

2015. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én párom nagyon messze él, nem tudok találkozni vele, így magam maradok.
2015. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manócska1 ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy lány? hol laksz?
2015. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Érdekes?Normálisat nem találsz mint ahogy nőt én sem!De a nők sem férfit!Mint én!Neked kell eldöntened!Egya lényeg mivel nem írtad meg nemed meg hogy kit keresel!Hoszasan is le lehetne írni!A lényeg röviden!Ha ragadnak rá az illetőre és még fiatal is!Akkor normálisat ne akarj!De ha az illető idősebb!és már nem tetszik az embereknek anyira!De te látotsz benne mégis valamit!Ami megfog benne!És idősebb is!Gondolkodása is más már akkor neki!Ő lesz az!De ő sem tökéletes mint ahogy senki sem az!Így jó!
2015. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!