Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit NEM kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit NEM kellene csinaljon egy pasi ha fel akar szedni egy csajt? 18F

Figyelt kérdés
Eszrevettem hogy manapsag a kedves, illedelmes pasiknak akik viragot visznek a lanymak, lejart az idejuk...es a csajok inkabb a "bunkokra" buknak. Ha valaszolsz a csaj smseire vagy keresed mindjart nem vagy erdekes szamara.

2015. nov. 15. 16:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
en nem akartam itt egy haborut elinditani a fiuk es a lanyok kozt, de gondoltam hogy mivel nem ismerjuk egymast a lanyok is leirjak oszinten hogy mire vagynak...ez olyan alltalanos jokepu,kedves,jo munkaja legyen...a legtobb no akit ismerek egyik sem ilyen pasival jar...nem akarom leirni hogy milyenek ezek a fiuk
2015. nov. 15. 17:48
 12/14 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez van.

A nők még saját maguknak is hazudnak annyira ostobák.

2015. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hàt igen vannak sajnos olyan nök akiknek csak a pasi pènze ès ajàndèkai kell persze a pasi eggyàtalàn nem is tetszik neki ezt hivjàk luxus kurvànak. mert ö neki az jo ha a pasi meg veszi öt dràga ajàndèkokkal. de ugyan ez meg van a pasiknàl is. a pasiknak egy csaj addik kell még egyszer meg dugjàk azt utàna ennyi volt. bezzeg a normàlis lànyokat èszre se veszik mert ök nem plàza patkànyok. nincs olyan jo testük ès nem tudjàk az elsö alkalommal az àgyukba vinni.. hàt igazàbol ez a ti problèmàtok ezèrt nem talàltok olyan csajt akinek nem a pènzetek kell. csak annyi kène hogy normàlisan beszèlni a csajjal ès nem el hordani minden ku*vànak.
2015. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Nos, teljesen igazad van, valóban vannak az ilyen lányok, ezeket egy csúnyább néven hívjuk de ezt szerintem most hagyjuk is. Normális lányt szeretnél találni? Akkor el se kezd a bunkó stílust, mert pont az értelmes lányokat fogod elűzni. Nyugodtan válaszolj az lány sms-eire, és keresd őt, ezzel csak azt fogod bemutatni, hogy igen is törődsz vele. Ha "fel akarsz szedni egy csajt", akkor véletlenül SE bámuld a csaj mellét (ezt már említették), ne hagyd, hogy ő menjen utánad. Ne bunkózz.

Ha szeretnél felszedni egy csajt, akkor inkább legyél udvarias.

Most jön az én véleményem, ha esetleg érdekel (egy lány véleménye). Szerintem borzasztó, hogy mennyire elavultak lettek a régi szokások, mint például mikor a fiú tepert a lány után, és rendesen udvarolt neki, nem pedig az, amikor az első közös buliban lesmárolta. Ezek a dolgok hiányoznak a mostani "menő" srácokból. Nyisd ki az ajtót neki, vagy ha látod, hogy jön veled szembe, akkor engedd ki, szerintem ez mindig aranyos gesztus, mert nem mindenki csinálja meg. Ha virágot hozna nekem egy fiú udvarlásból, én biztosan odáig lennék tőle, szerintem nagyon aranyos.

Szóval, szerintem jó pár régi szokás visszajöhetne.

Remélem, tudtam segíteni.:)

2015. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!