Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor ki tetszik neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác a suliba,akivel gyakran szemezek,meg amikor elfordulok és nem nézem akkor rögtön elkezd nézni,és mikor gyorsan vissza fordulok,akkor megint elfordul.Ezekből a jelekből gondoltam,hogy tetszhetek neki,mert ez megy október eleje óta,DE rátaláltam a facebookon(nem jelöltem be),de a barátnőmnek pedig ismerőse,pedig ő sem ismeri.

2015. nov. 16. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Adtol hogy ismerose a facebookon nem jelenti azt hogy tetszik neki.. Most akkor a fiunak az osszes lany baratja tetszik neki mert ismerosok facebookon? Nem, amugy mert nem mesz oda hozza beszelgetni vagy valami..?
2015. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De,akkor miért jelölte be őt,és engem miért nem?
2015. nov. 16. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze nincs ahhoz ,hogy ki az ismerőse vagy ki nem.

Nekem is tetszik egy lány a suliból ,jobban mondva az osztályból és ,mivel nem ismerek senkit ,így nem is fogok bejelölgetni senkit.

ÉS pont ezért őt sem ,még ha tetszik is.

ennek talán egy oka van félek a csalódástól és ,hogy úgy milyen lenne vele egy teremben lenni ,ezért ha ciki hanem ,próbálnák utána tudakolózni ,hogy én bejövök-e neki ,mert ha nem akkor nem futunk felesleges köröket. Ha meg igen akkor ideje lesz lépni.


Ezért lehetséges ,hogy bejelölném a barátnődet ,hogy megtudakoljam ,hogy mi a helyzet.

Szóval ez is lehet ,hogy a barátnődtől akar információt szerezni rólad.

2015. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez aranyos volt.. :D én is nagyon sokszor jártam így, hogy a srác aki tetszett a barátnőmet jelölte be.. és mint utólag kiderült azért, mert "kit ismerhetek?"-nél azt a lányt dobta fel, és felismerte a suliban.. de aztán volt olyan is, mikor a srác tényleg azért jelölte be, mert a barátnőm tetszett neki.. de még élek.. szóval nagy levegő. amíg nem írogat a barátnődnek semmi pánik
2015. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!